Siatkarze MKS GRYF Szczecinek najlepsi w województwie

28 kwietnia w Szczecinku odbył się Finał Województwa Zachodniopomorskiego KINDER+SPORT w kategorii DWÓJKI chłopców i dziewcząt w mini piłkę siatkową. Organizatorem był MKS GRYF SZCZECINEK. Udział wzięło 8 najlepszych zespołów dziewcząt i chłopców z Województwa Zachodniopomorskiego, w tym trzy drużyny chłopców z MKS GRYF. Po całodziennej sportowej walce bezkonkurencyjny w kategorii chłopców okazał się pierwszy zespół MKS GRYF SZCZECINEK w składzie Michał Tyluś, Filip Żmuda-Trzebiatowski i Szymon Pietrzak. Zawodnicy pewnie wygrali wszystkie swoje 7 meczów bez straty seta i wywalczyli tytuł MISTRZA WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO oraz awans na FINAŁY MISTRZOSTW POLSKI KINDER+SPORT które odbędą się 24-26.06. w Zabrzu.mPozostałe zespoły GRYFA również dobrze się zaprezentowały zajmując V i VI miejsce. Tytuł MVP wśród chłopców zdobył zawodnik GRYF-a Michał Tyluś, natomiast wśród dziewcząt Barbara Grejman z „Lider” Chojna. Trenerem chłopców jest Dariusz Brambor.