Sukcesy KSW Szczecinek w Opolu

W dniach 17-18.11.2018 w Opolu w dawnej hali Okrąglak, obecnie hali Stegu Arena, odbył się otwarty Puchar Polski w Taekwondo w kat. młodzików, kadetów i juniorów. W zawodach wystartowało 576 zawodników z Białorusi, Czech, Irlandii, Korei Południowej, Mołdawii, Rosji oraz Polski. W rywalizacji udział wzięli reprezentacji Klubu Sportów Walki Szczecinek, zdobywając w sumie 3 medale: złoty, srebrny i brązowy.
Młodzik kat. 37 kg – II miejsce zajął Kacper Jakimcio (KSW Szczecinek). Kacper w tym roku wywalczył również tytuł Wicemistrza Polski Młodzików w Kick Boxingu w formule Kick light. W kategorii młodzików w turnieju wystartowały zawodniczki KSW Szczecinek – Wiktoria Szumska i Maja Kowalska, które niestety odpadły w walkach eliminacyjnych.
Kadet kat. 46 kg – I miejsce zdobył Dominik Wasilewski z KSW Szczecinek, który jest aktualnym Mistrzem Polski w Taekwondo w tej kategorii.
Kadet kat. +64 kg – III miejsce zajął Szymon Gaczyński.
W dniach 20-24.11.2018 w miejscowości Maribor (Słowenia) odbywają się Mistrzostwa Europy w Kick Boxingu. W składzie reprezentacji Polski znalazł się zawodnik KSW Szczecinek – Bartłomiej Mienciuk, który wystartuje w kategorii 79 kg. Bartek jest aktualnym Mistrzem Polski Seniorów tej kategorii. Trenerzy – Krzysztof Pajewski, Zbigniew Sołtys. Od lewej stoją: S. Gaczyński, W. Szumska, M. Kowalska, K. Pajewski oraz na dole: D. Wasilewski i K. Jakimcio.