Medale fighterów z KSW Szczecinek

W Kurzętniku odbyły się Mistrzostwa Polski w kickboxingu w formule light contact, w kategoriach kadet młodszy i starszy, junior i senior. W zawodach wystartowało 471 zawodników z 77 klubów, w tym zawodnicy KSW Szczecinek. W kadetach młodszych brązowy medal zdobyła Wiktoria Szumska. W półfinale przegrała z zawodniczką Natalią Porzuchowską (Semiramida Pułtusk). W kategorii 63 kg piąte miejsce zajął Szymon Gaczyński. Juniorzy 74 kg – srebrny medal zdobył Bartosz Grat, który był faworytem w tej kategorii. Niestety w półfinale w walce z Janem Woźniakiem (KSW Łuków) doznał kontuzji i nie mógł przystąpić do walki finałowej. Warto podkreślić, że jest to jeden z najbardziej utytułowanych zawodników KSW Szczecinek, zdobywca tytułu Mistrza Świata w kategorii kadet starszy. Seniorzy kategoria 74 kg – brązowy medal zdobył Bartłomiej Mienciuk, który w półfinale przegrał z późniejszym zwycięzcą tej kategorii, Adrianem Durma (Klub Sportowegy z Elbląga). Warto przypomnieć, że Bartłomiej Mienciuk w tym roku zdobył tytuł Mistrza Polski seniorów w kickboxingu w formule point fighting oraz złoty medal na Akademickich Mistrzostwach Polski light contact.
Trenerami zawodników są: Krzysztof Pajewski oraz Zbigniew Sołtys