Sukcesy zawodniczek AKS „Darzbór” Szczecinek na Mistrzostwach Polski Dzieci w Fitness

W dniach 26.06 – 27.06.18 w Poznaniu odbyły się Mistrzostwa Polski Dzieci w Fitness. Znakomicie wypadły zawodniczki Akrobatycznego Klubu Sportowego „Darzbór” Szczecinek. Karolina Pietrzyk po raz kolejny wywalczyła tytuł Mistrzyni Polski w kategorii wiekowej do lat 15, kolejna utytułowana zawodniczka Darzboru – Liwia Stańczykowska zdobyła tytuł wicemistrzyni Polski w kategorii wiekowej do lat 12, a Maya Bartoszek w kategorii wiekowej do lat 11 i Maja Jurewicz w kategorii do lat 13 zdobyły brązowe medale. W zawodach uczestniczyło ponad 120 zawodniczek i zawodników z 8 klubów. W klasyfikacji generalnej AKS „Darzbór” Szczecinek został sklasyfikowany na bardzo wysokim trzecim miejscu.Trenerką zawodniczek jest Wioletta Szydlak.