Sukcesy szczecineckich tenisistów

Sukcesy szczecineckich tenisistów

W dniach 24 – 25.03.2018r. na kortach Regionalnego Centrum Tenisowego odbył się Halowy Turniej Klasyfikacyjny Kadetek i Kadetów. Był to ostatni turniej z kalendarza Polskiego Związku Tenisowego sezonu zimowego 2017/2018. Wśród dziewcząt dominowały zawodniczki z Poznania, natomiast wśród chłopców z Trójmiasta. W Zawodach udział wzięli zawodnicy z Bydgoszczy, Inowrocławia, Koszalina, Gdańska, Goleniowa, Piły, Poznania, Sopotu, Szczecina oraz Szczecinka.

Wyniki:

Dziewczęta

W grze pojedynczej w meczu finałowym Zofia Sarnowska WKS Grunwald Poznań pokonała 6:3, 6:0 Paulinę Kolibską SzTT Szczecinek, III miejsce zajęły Michalina Zubko Goleniów i Tatiana Burdzińska WKS Grunwald Poznań. W grze podwójnej w meczu finałowym Tatiana Burdzińska i Zofia Sarnowska pokonały 4:6, 6:3, 10:7, Hannę Koczan SAT Szczecin i Michalinę Zubko.

Chłopcy

W grze pojedynczej w meczu finałowym Kacper Nawój KTGAT Gdańsk pokonał 6:7 (5), 6:1, 6:3 Mateusza Klimka KTGAT Gdańsk, III miejsce zajęli Jakub Wawrzyniak SzTT Szczecinek, Aleksander Suchanowski KTGAT Gdańsk. W grze podwójnej w meczu finałowym para Kacper Nawój i Dawid Kaszubowski STK Sopot pokonali 6:1, 7:5 Mateusza Klimka i Aleksandra Suchanowskiego.

inf., zdj. trener Józef Szpakowski