Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego skrzatów w tenisie

W dniach 10-11.02.2018r. na kortach Centrum Aqua Tur w Szczecinku odbyły się halowe Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego skrzatów. W turnieju wzięli udział zawodnicy z Barlinka, Koszalina, Stargardu, Szczecina oraz Szczecinka. W zawodach dominowali tenisiści rozstawieni ze znaczącym dorobkiem punktowym. W grze pojedynczej w meczu finałowym Hugo Grzywacz SAT Szczecin pokonał 6:0, 6:4 Tomasza Garbacz SAT Szczecin. Trzecie miejsce zajęli Maciej Słowik Szczecineckie Towarzystwo Tenisowe i Kacper Knitter SAT Szczecin. W grze podwójnej w meczu finałowym para Kacper Knitter, Maciej Słowik pokonała 4:6, 6:4 10:3, Hugo Grzywacza i Tomasza Garbacza. Trzecie miejsce zajęli Patryk Lechowski, Nikodem Wolny SzTT Szczecinek i Mateusz Figiel i Marcin Czernicki SzTT Szczecinek.