Wojewódzkie Turnieje Klasyfikacyjne Skrzatek i Skrzatów, Kadetek i Kadetów

W dniach 27-28.05.2017r na kortach Centrum AQUA-TUR w Szczecinku odbyły się Wojewódzkie Turnieje Klasyfikacyjne Skrzatek i Skrzatów, Kadetek i Kadetów. W zawodach uczestniczyło blisko 60 zawodników z: Jeleniej Góry, Trąbek Małych, Gdańska, Torunia, Koszalina, Goleniowa, Gorzowa Wlkp., Wrocławia, Szamotuł, Słupska, Norymbergi (Niemcy), Poznania, Szczecina, Pobiedziska oraz Szczecinka.
W kategorii Skrzatek w grze pojedynczej w meczu finałowym Weronika Kluj AT PROMASTERS Szczecin pokonała 6:1 6:2 Nadię Kulbiej SKT Szczecin, trzecie miejsce zajęły Antonina Helińska AT PROMASTERS Szczecin i Julia Wartecka OLIMPIA Poznań. W grze podwójnej w meczu finałowym para Nadia Kulbiej i Weronika Kluj pokonała 6:2 6:2 Antoninę Helińską, Basię Straszewską AT PROMASTERS Szczecin.
W kategorii Skrzatów w grze pojedynczej meczu finałowego Bruno Kokot TUKS LEO Trąbki Małe pokonał 6:2 6:1 Kacpra Ponitkę KT Jelenia Góra. Trzecie miejsce zajęli Kacper Osiński AT PROMASTERS Szczecin i Maciej Słowik Szczecineckie Towarzystwo Tenisowe. W grze podwójnej w meczu finałowym  para Kacper Ponitka, Filip Makięła OLIMPIA Poznań pokonała 4:6 6:3 10:7 Bruno Kokota i Kacpra Osińskiego.
W kategorii Kadetek w grze pojedynczej w meczu finałowym Natalia Peruga AT PROMASTERS Szczecin pokonała 6:4 6:3 Michalinę Zubko Goleniów. Trzecie miejsce zajęły Hanna Koczan KKT Wrocław i Olimpia Pęk AT PROMASTERS Szczecin. W grze podwójnej w meczu finałowym para Natalia Peruga i Michalina Zubko pokonała 6:2 6:2 Paulę Kolibską Nowogard i Hanne Koczan KKT Wrocław. Trzecie miejsce zajęły Zuzanna Sędzik Goleniów i Adrianna Chyl SzTT Szczecinek.
W kategorii Kadetów w grze pojedynczej w meczu finałowym Bruno Bondar Goleniów pokonał 6:4 7:5 Macieja Nobickiego WKS Grunwald Poznań. Trzecie miejsce zajęli Mateusz Klimek KT GAT Gdańsk i Hubert Parwa SKT Szczecin.
W grze podwójnej w meczu finałowym Hubert Parawa i Bruno Bondar pokonali 6:3 6:2 Macieja Nobickiego i Jakuba Zocha START Wisła Toruń. Trzecie miejsce zajęli Gabriel Łosiewicz i Szymon Wilk (obaj SzTT Szczecinek).