Komunikat OSiR dot. wyłączenia ulic z ruchu drogowego w czasie trwania memoriału im. Winanda Osińskiego

Komunikat OSiR dot. wyłączenia ulic z ruchu drogowego w czasie trwania memoriału im. Winanda Osińskiego

Niedzielny (23.04.2017r.) memoriał im. Winanda Osińskiego to spore wyzwanie logistyczno-organizacyjne. Święto biegania spowoduje konieczność wyłączenia z ruchu drogowego następujących ulic:
– w godzinach 08:45 – 14:30 ulica Piłsudskiego od skrzyżowania z ulicą Traugutta do Stadionu Miejskiego oraz ulica Mickiewicza od Stadionu Miejskiego do skrzyżowania z ulicą Limanowskiego.
– w godzinach 11:30 – 14:30 ulica Piłsudskiego, 28-go lutego, Wyszyńskiego do skrzyżowania z Powstańców Wielkopolskich, Powstańców Wielkopolskich, Ordona, Parkowa, Kisielewskiego, Jana Pawła II od skrzyżowania z Kisielewskiego do momentu przejścia w ulicę Kościuszki, Kościuszki do skrzyżowania z Jasną, Jasna, 3-go maja, Mickiewicza.
Ponadto w dniu zawodów wyłączony z użytku będzie parking przed Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. Mieszkańców zachęcamy, by od niedzielnego poranka nie pozostawiali zaparkowanych aut na drogach, które znajdą się na trasie biegu.
Memoriał przebiegał będzie zgodnie z załączonym harmonogramem. Odbędą się trzy losowania nagród rzeczowych – po biegach młodzieżowych (ok. 12:20), po biegu dzieci z rodzicami (ok. 12:45) i po dekoracji biegu głównego (ok. 14:30).
Uczestnikom biegu dzieci z rodzicami przypominamy, że najistotniejsza nie jest w nim rywalizacja, a dobra zabawa. Ze względów bezpieczeństwa start odbędzie się w kilku turach, w zależności od liczby uczestników.
Start ostry biegu głównego o godzinie 13:00. Kwadrans wcześniej rozpocznie się rozgrzewka przeprowadzona przez instruktorkę zumby.

Uczestników prosimy o stosowanie się do regulaminu, a wszystkich mieszkańców Szczecinka zachęcamy do wspólnego kibicowania!

inf.: OSiR Szczecinek