Uwaga Seniorzy! Konkurs specjalnie dla Was „Praca w czasach PRL”

Uwaga Seniorzy! Konkurs specjalnie dla Was „Praca w czasach PRL”

Czterej pancerni i pies, kapitan Kloss i porucznik Borewicz to tylko niektórzy bohaterowie telewizyjni z okresu PRL. Ich przygodami zachwycały się miliony widzów. Ty też możesz dołączyć do grona popularnych postaci dzięki konkursowi związanemu z pracą w Polsce Ludowej!

Jeśli do tej pory Twoje zdjęcia z miejsca pracy widzieli oprócz Ciebie tylko bliscy i znajomi to czas to zmienić! Niech zobaczą je tysiące internautów i ujrzą, jak wykonujesz na nich swoje codzienne obowiązki. W odróżnieniu od bohaterów z serialu pokażą one rzeczywistość PRL, w jakiej przyszło Tobie żyć i pracować. To Ty jesteś bohaterem/bohaterką!

Wszystkie osoby mieszkające w województwie zachodniopomorskim i pomorskim, które ukończyły przynajmniej 50 lat, są zaproszone do konkursu. Maksymalnie 3 zdjęcia w formie cyfrowej z miejsca swojej pracy należy przesłać, wykorzystując internetowy formularz zgłoszeniowy. Mogą to zrobić za uczestników także osoby do tego upoważnione – np. ktoś z rodziny, przyjaciół lub opiekunów. Zobacz jakie to proste: https://www.aplikuj.pl/konkurs-prl-pomorze

Termin nadsyłania skanów zdjęć to 12 stycznia 2021 r. Przygotowano wspaniałe nagrody: telefony komórkowe, książki, kursy komputerowe(strefakursow.pl) i gadżety. Mogą one zawędrować do Ciebie. Wystarczy wziąć udział w zabawie!

Konkurs jest organizowany w bezpiecznej formie internetowej. Zgłoś swoje uczestnictwo tutaj: https://www.aplikuj.pl/konkurs-prl-pomorze-zgloszenie