Komunikat organizacyjny 36 Biegu Ulicznego Memoriał Winanda Osińskiego

Komunikat organizacyjny 36 Biegu Ulicznego Memoriał Winanda Osińskiego

Organizatorem 36 Biegu Ulicznego Memoriał Winanda Osińskiego jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Szczecinku. Impreza odbędzie się w niedzielę 28  kwietnia 2019 r. w godz. 800 – 1500 na stadionie miejskim przy ulicy Piłsudskiego, natomiast zasięgiem obejmie również niektóre ulice miasta.

Przebieg trasy:

Biegi Młodzieżowe:
– ul. Piłsudskiego do skrzyżowania z ul. Matejki oraz ul. Mickiewicza do skrzyżowania z ul. Pileckiego
w godz. 830 – 1230. Start i meta biegu młodzieżowego: stadion miejski.
Bieg główny:
– start ul. Piłsudskiego do skrzyżowania z ul. Warcisława IV, następnie ulicami Warcisława IV, ul. Wyszyńskiego, Władysława Bartoszewskiego, Bohaterów Warszawy, ul. Jana Pawła II, ul. Kościuszki, ul. Jasną, ul. Ordona, ul. 3-go Maja, ul. Mickiewicza – 2 okrążenia  w godz. 1300 – 1500.
Start biegu głównego rondo Św. Katarzyny Aleksandryjskiej (przy SP-1) –  meta na stadionie miejskim im. Kazimierza Czesława Lisa przy ul. Piłsudskiego 3 w Szczecinku.

W związku z powyższym informujemy, że mogą wystąpić utrudnienia w ruchu kołowym, w szczególności w godzinach 1130 – 1500. W tym czasie ulice, na których będzie odbywał bieg zostaną wyłączone z ruchu całkowicie.

Z ramienia organizatora za bezpieczeństwo i porządek podczas imprezy odpowiedzialny jest Dyrektor Techniczny Biegu, pan Dariusz Mazur – tel. 602 629 825.