Roland Pawłowicz wystartował w prestiżowych zawodach Savage Race w Chicago

Roland Pawłowicz wystartował w prestiżowych zawodach Savage Race w Chicago

W sobotę (28.07) w Chicago odbyła się kolejna edycja prestiżowych zawodów biegu Savage Race. Przy parnej pogodzie, ponad 4000 zawodników miało do pokonania wybrany dystans 5km bądź 10km z wymagającymi przeszkodami. Czoło stawił im szczecinecczanin i reprezentant drużyny Husaria Race Team – Roland Pawłowicz.
Savage Race to coś więcej niż wyścig. Chodzi o ustalanie osobistych celów i ich realizowanie. Chodzi o przekraczanie swoich granic, aby pokonać najlepsze na świecie przeszkody. Chodzi o niesamowitych ludzi, których spotkasz na trasie. Chodzi o błoto, ogień i adrenalinę. Chodzi o stworzenie niesamowitych wspomnień.
Znacie Rolanda Pawłowicza? Jeżeli nie, powinniście poznać. Ten chłopak to chodząca motywacja i inspiracja dla wszystkich, którym brakuje sił, by spełniać swoje marzenia: trenował bardzo ciężko, odkładał każdy grosz i udało mu się! Wziął udział w prestiżowym biegu Savage Race w Chicago. Roland, trzymamy za Ciebie kciuki i jesteśmy przekonani, że z taką ambicją i charakterem uda Ci się wiele osiągnąć!