Morderczy Trening i Challenge Runmageddon w Szczecinku

Morderczy Trening i Challenge Runmageddon w Szczecinku

“Morderczy Trening i Challenge Runmageddon” w Szczecinku rozpoczęty. W ten weekend (28-29 lipca) na terenie Nadleśnictwa Czarnobór przy ul. Czarnobór 1 wystartował dwudniowy morderczy event dla pasjonatów ekstremalnych biegów z przeszkodami. Wydarzenie to jest idealną okazją do tego, aby sprawdzić swoją sprawność fizyczną, siłę woli oraz poćwiczyć pod okiem weteranów tego sportu.

Pierwszego dnia przeprowadzono Challenge stawiający uczestników przed trasą z przeszkodami, która uwzględniała bieg oraz konstrukcję z możliwością wspinania się po linach i pokonywania drążków. Wyzwanie to było szczególnie trudne – wysoka temperatura oraz zmęczenie uczestników dało się we znaki, jednakże dzięki wspólnemu motywowaniu i wzajemnej pomocy udało się ukończyć tę próbę sił.

Chciałbyś sprawdzić swoje możliwości? Jutro o godzinie 09:00 ruszy trening, który poprowadzi Vania Kohut – zdobywca pierwszego miejsca w The 2018 OCR European Championships w kategorii M25-29.

Pełna galeria zdjęć z sobotniego treningu dostępna jest tutaj.

Szczegółowe informacje dotyczące imprezy oraz zapisy znajdują się pod adresem: https://www.runmageddon.pl/imprezy/morderczy-trening-i-challenge-runmageddon-szczecinek-28-07-2018

Opublikowany przez AktywnePomorze24 Sobota, 28 lipca 2018