Runmageddon, czyli “Poznań – miasto błotnych doznań!”

Runmageddon, czyli “Poznań – miasto błotnych doznań!”

21 lipca w Poznaniu na terenie hipodromu Wola odbył się Runmageddon, czyli ekstremalny bieg z przeszkodami. Jest to wydarzenie skupiające osoby, które pragną stawić czoła niesamowicie trudnym wyzwaniom i sprawdzić się w ekstremalnych warunkach terenowych. Do tego zadania przystąpiło aż 4 tysiące zawodników z całej Polski, w tym drużyna Husaria Race Team ze Szczecinka. Biegi organizowane były w różnych formułach: “Intro”, dzienny i nocny “Rekrut”, “Runmageddon Biznes – Szlachetna Paczka”, a także bieg “KIDS” przeznaczony dla najmłodszych zawodników.

Warunki na szlaku raczej nie sprzyjały sprawnemu pokonaniu przeszkód. Pomimo dobrej pogody w dniu wydarzenia, wcześniejsze opady deszczu sprawiły, że trasa była bardzo podmokła. Uczestnicy, którzy podjęli się tego wyzwania musieli wykazać się dobrą kondycją fizyczną, ogromnym zdeterminowaniem i siłą woli.

Reprezentanci z Husaria Race Team Szczecinek, w tym również osoby debiutujące w świecie biegów ekstremalnych, wystartowały w “Rekrucie”. 6-kilometrowe wyzwanie pełne błota i przeszkód, wymagało charakteru i niesamowitej woli walki. Już w najbliższym czasie Husaria planuje natomiast kolejne wyzwania. 

W dniach 28 – 29 lipca w Szczecinku o godzinie 9:00 odbędzie się “Morderczy Trening i Challenge Runmageddon” organizowany przez Nadleśnictwo Czarnobór oraz Husaria Race Team. Wszystkich zainteresowanych treningami i chęcią zdobycia wiedzy potrzebnej do pokonywania ekstremalnych biegowych przeszkód zapraszamy pod adres: Nadleśnictwo Czarnobór, ul. Czarnobór 1, Szczecinek.

Zapisy oraz dodatkowe informacje można odnaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia:

Morderczy Trening i Challenge Runmageddon Szczecinek

Lista uczestników biegu Runmageddon Poznań z drużyny Husaria Race Team: Izabella Frontczak, Rafał Różański, Piotr Świgoński, Maria Walczyk-Gaworecka, Sławomir Gaworecki, Monika Kogut-Mikierysz, Kamil Hołowacz, Mariusz Mrozik, Milena Adamczyk, Joanna Domke, Alicja Raddatz, Melanie Kapp, Barbara Magdalena Krosman, Beata Bedlińska, Krzysztof Olkowski, Agata Sterczewska, Michał Goering, Robert Krawiec, Wiesław Łuczko, Ewelina Sienkiewicz orazTomasz Duchnowski.

Pełna galeria zdjęć autorstwa Artura Bartkowiaka dostępna jest tutaj.

21 lipca 2018autor: Artur Bartkowiak

Opublikowany przez AktywnePomorze24 Poniedziałek, 23 lipca 2018