Bramkarze rywalizowali w Goalkeeper Challenge w Barwicach

Bramkarze rywalizowali w Goalkeeper Challenge w Barwicach

Sezon 2017/2018 dobiegł końca, również dla bramkarzy. Nadeszła chwila odpoczynku, na który wszyscy zasłużyli.
Oficjalnie zakończenie odbyło się na Stadionie Miejskim w Barwicach 21 czerwca. Każdy bramkarz uczestniczył w GOALKEEPER CHALLENGE. Podzieleni byli na dwie grupy: starszą i młodszą. Sam konkurs składał się z 3 konkurencji. Pierwsza nosiła nazwę „na celność”, gdzie w grupie starszej wygrał Łukasz Aleszko, natomiast w młodszej Natalia Karkocka. Natalia wygrała także w „rzutach karnych”, a w grupie starszej zwycięzcą tej konkurencji był Hubert Woldt. Ostatnią konkurencją i chyba najbardziej wymagającą, ale także najbardziej wyczekiwaną przez bramkarzy była „bitwa bramkarska”. Tu w młodszej grupie wygrał Kornel Płochocki. W grupie starszej bezapelacyjnie z kompletem punktów wygrał Oliwier Biegajło. Podsumowując cały turniej, grupę młodszą wygrała zwyciężczyni pierwszych dwóch konkurencji – Natalia Karkocka. W grupie starszej zwycięzcą okazał się Oliwier Biegajło. Nagrody czekały na zwycięzców, ale nikt nie wyszedł z pustymi rękoma. Każdy uczestnik otrzymał certyfikat oraz słodki upominek.
Dziękujemy rodzicom, którzy dopingowali swoje dzieci, Państwu Tomaszewicz oraz Pani Annie Kubiak za pomoc w organizacji. Głównymi organizatorami byli MGLKS Błonie Barwice oraz Szkółka Bramkarska GOALKEEPER Siergieja Szypowskiego o. Barwice, a całość poprowadził trener bramkarzy Kacper Tomaszewicz .
Już niebawem, bo od 1 lipca w Barwicach po raz piąty odbędzie się obóz bramkarski. Treningi poprowadzą Siergiej Szypowski, Kacper Tomaszewicz oraz Denis Ivankow (Uzbekistan). Zapraszamy na obóz ale również na treningi bramkarskie w Barwicach oraz Czaplinku, które wznowione zostaną z początkiem września. Zapraszamy również inne kluby do współpracy. Kontakt z trenerem Kacprem (696496838 lub mailowo kacper.to@interia.eu).

Tekst: Kacper Tomaszewicz
Zdjęcia: Grzegorz Tomaszewicz