IV Rajd na Orientację Pandomino – Gościno

IV Rajd na Orientację Pandomino – Gościno

Zapraszamy do udziału w już IV Rajdzie na Orientację „PANDOMINO”, który to ponownie odbędzie się w Gościnie w dniu 21 października 2017 r. Zasady orientacji i zaliczania punktów są omawiane na naszej stronie http://pandomino.cba.pl/ więc zapraszam Cię tam do zapoznania się ze szczegółami i regulaminem imprezy: http://pandomino.cba.pl/iv-rno-pandomino/regulamin/
Pokrótce chodzi o to, żeby na podstawie mapy dotrzeć do punktów kontrolnych, zaliczyć je oraz wrócić do bazy rajdu. Czas przejścia tu ma znaczenie gdyż wygrywa osoba z największą ilością punktów kontrolnych w jak najkrótszym czasie. W skrócie: Fajna przygoda z możliwością poznania okolicy 😉
Jak już sie zapoznasz z regulaminem to można sie zapisać:

http://pandomino.cba.pl/zapisz-sie-na-rno/

Trasy:
Będą 2 trasy:
Tradycyjna 25km (uwaga liczba 25 km jest liczbą orientacyjną) będzie to trasa nazywana trudną (dla jednych trudna dla innych nie). Limit na pokonanie tej trasy przewidziany jest na max 8h. Start godz. 9.00 (wspólny dla wszytkich).

Trasa 12 km (nazywana łatwą) tu już punkty będą łatwiej ustawione i bardziej dostosowana jest dla osób początkujących co nie oznacza też że będzie bardzo, bardzo łatwa 😉 Limit trasy jest od godziny startu (najwcześniej 9.30) do godz. 18.00 ale start możliwy jest między godz. 9.30 a 12.00.

Partnerami rajdu są: Gościno gmina, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi, Dom Kultury w Gościnie, Nadleśnictwo Gościno.

inf. organizatorzy