W Trzciance zawodnicy rywalizowali w biegach przeszkodowych – Wolfrace 2020

1 sierpnia w Trzciance odbyły się zawody przeszkodowe WOLFRACE. Stowarzyszenie Aktywne Pomorze miało tam swoich reprezentantów, którzy uzyskali wspaniałe wyniki. W kategorii 7-9 lat na dystansie 1500 m z 30 przeszkodami Mateusz Dębczak zajął II miejsce. Natomiast w kategorii 10-12 lat na dystansie ok 2300 m z 45 przeszkodami wygrał Mateusz Tyczyński, a drugie miejsce wywalczył Hubert Purgal. Chłopcom udało się dobiec na metę z 200 – metrową przewagą nad trzecim zawodnikiem. Na wielkie wyróżnienie zasługuje reprezentantka klubu w kategorii Senior Patrycja Cyran. Patrycja startowała w fali Elite na dystansie 8 km i musiała pokonać 30 przeszkód bez pomocy innych uczestników w ograniczonym czasie 4h. Patrycji udało się pokonać 27 przeszkód, niestety przed samą metą na tzw. wariacie pozdzierane i krwawiące dłonie odmówiły posłuszeństwa, co jednocześnie poskutkowało przerwaniem rywalizacji. W zawodach brali udział także reprezentanci naszego partnera klubowego – CrossTeam Szczecinek, którzy drużynowo wywalczyli III miejsce.