AcroBaltic 2020 Kołobrzeg. Akrobaci rywalizowali w skokach na ścieżce i trampolinie.

AcroBaltic 2020 Kołobrzeg. Akrobaci rywalizowali w skokach na ścieżce i trampolinie.

10.02.2020
Kołobrzeski Klub Sportów Gimnastycznych Acrosport był organizatorem międzywojewódzkiego turnieju gimnastyczno-akrobatycznego pod nazwą AcroBaltic 2020. W sobotę w sali sportowej SP3 przy ul. Łopuskiego rywalizowało blisko 50 młodych sportowców z 6 klubów:

Academia Acrobatica Koszalin,
Akrobatyczny Klub Sportowy Darzbór Szczecinek,
UKAS Akrosport Szczecinek,
Poznańskie Centrum Akrobatyki,
UKS Bukówiec Górny,
Acrosport Kołobrzeg.

Akrobaci rywalizowali w kategoriach wiekowych oraz na różnych poziomach zaawansowania ćwiczeń w konkurencjach indywidualnych – skokach na trampolinie i skokach na ścieżce akrobatycznej. Gościem specjalnym imprezy była pani Prezydent Miasta Kołobrzeg Anna Mieczkowska, która przywitała wszystkich uczestników i kibiców. Najlepszym zawodnikom wręczono medale i dyplomy, natomiast wszyscy otrzymali tematyczne koszulki i gadżety.

Poniżej przedstawiamy szczegółowe wyniki.

Zdjęcia znajdują się na naszym fanpage’u.

 

TRAMPOLINA

kat. dzieci do lat 5

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

1.

Krychowiak Mikołaj

Acrosport Kołobrzeg

1.

Jusiak Natalia

Acrosport Kołobrzeg

kat. pierwszy krok gimnastyczny do lat 8 dziewczęta

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

1.

Myśliborska Lena

Acrosport Kołobrzeg

2.

Łomańska Zuzanna

Acrosport Kołobrzeg

3.

Litwinowicz Amelia

Acrosport Kołobrzeg

3. ex.

Dulęba Maja

Acrosport Kołobrzeg

kat. młodzik do lat 8 chłopcy (wielobój)

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

1.

Malinowski Tymoteusz

Academia Acrobatica Koszalin

2.

Zawada Sebastian

AKS Darzbór Szczecinek

3.

Krychowiak Piotr

Acrosport Kołobrzeg

4.

Jusiak Oliwier

Acrosport Kołobrzeg

kat. młodzik do lat 9 chłopcy (wielobój)

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

1.

Gliszczyński Tymoteusz

AKS Darzbór Szczecinek

2.

Ławer Metody

UKAS Akrosport Szczecinek

3.

Grzegorzewski Szymon

Acrosport Kołobrzeg

4.

Flak Filip

UKAS Akrosport Szczecinek

kat. młodzik + kl. III do lat 9 dziewczęta (wielobój)

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

1.

Grabda Kornelia

AKS Darzbór Szczecinek

2.

Zakrzewska Agata

PCA Poznań

3.

Wicher Julia

Academia Acrobatica Koszalin

4.

Zawada Zuzanna

AKS Darzbór Szczecinek

5.

Czarnecka Julia

Academia Acrobatica Koszalin

kat. młodzik + kl. III do lat 11 dziewczęta (wielobój)

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

1.

Tomaszewska Zosia

AKS Darzbór Szczecinek

2.

Marmaj Olga

Academia Acrobatica Koszalin

3.

Trocka Zuzia

Acrosport Kołobrzeg

kat. młodzik + kl. III do lat 12 chłopcy

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

1.

Aleksandrowicz Iwo

Acrosport Kołobrzeg

2.

Biedrzycki Bartosz

Acrosport Kołobrzeg

2 ex.

Stanilewicz Jakub

Acrosport Kołobrzeg

3.

Piecewicz Miłosz

AKS Darzbór Szczecinek

4.

Obuchowicz Adam

AKS Darzbór Szczecinek

kat. młodzik + kl. III do lat 13 dziewczęta

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

1.

Kaczmarek Amelia

AKS Darzbór Szczecinek

2.

Pasikowska Antosia

Acrosport Kołobrzeg

kat. młodzik + kl. III do lat 13 dziewczęta

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

1.

Kaczmarek Amelia

AKS Darzbór Szczecinek

2.

Pasikowska Antosia

Acrosport Kołobrzeg

SKOKI NA ŚCIEŻCE

kat. młodzik + kl. III do lat 12 chłopcy

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

1.

Lytovka Bohdan

PCA Poznań

2.

Piecewicz Miłosz

AKS Darzbór Szczecinek

3.

Biedrzycki Bartosz

Acrosport Kołobrzeg

4.

Stanilewicz Jakub

AKS Darzbór Szczecinek

kat. młodzik + kl. III do lat 12 chłopcy

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

1.

Lytovka Bohdan

PCA Poznań

2.

Piecewicz Miłosz

AKS Darzbór Szczecinek

3.

Biedrzycki Bartosz

Acrosport Kołobrzeg

4.

Stanilewicz Jakub

AKS Darzbór Szczecinek

kl. III do lat 13 dziewczęta

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

1.

Sobierajska Nikola

PCA Poznań

2.

Mordel Julia

PCA Poznań

3.

Grześkowiak Jagoda

UKS Bukówiec Górny

4.

Waloszczyk Malwina

PCA Poznań

5.

Haraj-Klusińska Natasza

PCA Poznań

5.

Kaczmarek Amelia

AKS Darzbór Szczecinek

kat. młodzik do lat 13 dziewczęta

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

1.

Pasikowska Antosia

Acrosport Kołobrzeg

kl. III do lat 16 chłopcy

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

1.

Muraszow Wiktor

AKS Darzbór Szczecinek

2.

Jakimiec Jakub

AKS Darzbór Szczecinek

kl. III do lat 16 dziewczęta

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

1.

Janiak Zofia

PCA Poznań

2.

Grzesiecka Rita

UKS Bukówiec Górny

3.

Schneider Małgorzata

PCA Poznań

4.

Obuchowicz Zuzanna

AKS Darzbór Szczecinek

5.

Foltyniewicz Hanna

AKS Darzbór Szczecinek

6.

Matysik Nicole

PCA Poznań

7.

Kaczmarek Laura

PCA Poznań

Napisz komentarz