Mikołajkowy Turniej Szachowy o Puchar Starosty Kołobrzeskiego.

W dniu 7 grudnia odbył się coroczny Turniej Mikołajkowy o Puchar Starosty Kołobrzeskiego Tomasza Tamborskiego. W turnieju uczestniczyło 28 zawodników. W kategorii open zwycięzcą został Zbigniew Żołądkowski, drugie miejsce zajął Jan Ciesielski, zaś trzecie Sylwester Kupiak. Wszyscy zawodnicy reprezentowali klub Huzaria Biesiekierz. Pierwsze miejsce w kategorii do lat 12 wywalczyła Julia Byszewska UKS OPP Neptun Kołobrzeg. Jako ciekawostkę warto podać, iż najstarszy uczestnik turnieju miał 83 lata, zaś najmłodszy 7. Jak to w zwyczaju tego turnieju bywa puchary, nagrody rzeczowe i słodycze dla wszystkich uczestników osobiście wręczał św. Mikołaj.

Zdrowych, spokojnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia życzą pracownicy i podopieczni Ogniska.