Zakończył się XXX Ogólnopolski Bieg Uliczny Solidarności

W minioną niedzielę, 18 sierpnia, w Kołobrzegu odbył się XXX Ogólnopolski Bieg Uliczny Solidarności w ramach uczczenia 39 rocznicy powstania NSZZ „Solidarność”. Trasa biegu prowadziła ulicami miasta Kołobrzeg i składała się z pięciu pętli, każda o długości 2 km. Na linii startu zlokalizowanej przy ul. Armii Krajowej 8 (przed siedzibą Solidarności) stawiło się 224 biegaczy z całej Polski, a także z zagranicy. W kategori Open mężczyzn zwyciężył Bogdan Semenowycz (Ukraina) z czasem 00:31:12. Drugie miejsce wywalczył Tadeusz Zblewski 00:32:21, a trzecie Paweł Kosek 00:33:07. Wśród kobiet zwyciężyła Natalia Semenowych (Ukraina) z czasem 00:35:52, drugie miejsce zajęła Karolina Giza 00:36:51, a na trzecim uplasowała się Ewa Huryń 00:38:18. Organizatorami imprezy byli:  Zarząd Regionu Koszalińskiego „Pobrzeże” NSZZ „Solidarność”, DEKOM sp. z o. o., Miejski Zespół Obiektów Sportowych i Komenda Policji w Kołobrzegu. Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć z tego wydarzenia dostępnej pod adresem: AktywnePomorze24

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć z tego wydarzenia dostępnej na profilu: AktywnePomorze24.