Za nami kolejny ekstremalny bieg wilka – Wolfrace.

11.08.2019
W sobotę po raz kolejny do Trzcianki zjechali się miłośnicy ekstremalnych biegów przeszkodowych z całej Polski. Blisko 500 zawodników podjęło wyzwanie na wilczej trasie wynoszącej 10 km, wypełnionej licznymi przeszkodami naturalnymi i sztucznymi. Jak co roku należało pokonać: błoto, opony, drewniane konstrukcje, kanały, podbiegi, ścianki, ale przede wszystkim własne słabości. W „drużynówce” najlepiej poradził sobie zespół Husaria Race Team, którego łączny czas pięciu najlepszych zawodników pozwolił stanąć na najwyższym stopniu podium. Drugie miejsce wywalczyła ekipa CrossTeam Szczecinek, a trzecie Afro-fit Wataha CrossFit z Wałcza. Najlepszym zawodnikiem w kategorii Elite został Filip Brzozowski z Husaria Race Team z czasem 01:10:07, zaraz za nim do mety dobiegł Mateusz Rynkiewicz (Bogdaniec) 01:12:23. Trzecie miejsce zajął Marcin Rosochacki z drużyny Life4fit z czasem 01:13:21. W kategorii Elite wśród pań bieg zdominowała Agnieszka Rynkiewicz z Husaria Race Team z czasem 01:28:50, natomiast drugie miejsce zajęła Natalia Cicha – xRunners z czasem 02:02:46.

Polub naszą stronę na Facebooku
i dołącz do wciąż rosnącego grona czytelników na Pomorzu!

O godz. 11:00 wystartował Bieg Szczeniaka, czyli wyzwanie dla najmłodszych uczestników imprezy w wieku od 4 do 15 lat. Organizatorzy przygotowali dodatkową trasę o długości 1,5 km z przeszkodami dostosowanymi do możliwości „młodych wilków”.
Zapraszamy do fotorelacji z tego wydarzenia dostępnej na naszym profilu facebookowym: AktywnePomorze24