W IV edycji Rage Run wystartowało prawie 650 pasjonatów biegów przeszkodowych

14 lipca Łąkie w powiecie złotowskim było gospodarzem IV edycji Rage Run, czyli ekstremalnego biegu survivalowego z przeszkodami. Trasa wyścigu wynosiła 9 km i składała się z licznych przeszkód sztucznych oraz naturalnych w skład, których wchodziły m.in.: ścianki, zasieki, liny ,opony, błoto, woda oraz poprzewracane konary. Część przeszkód została urozmaicona przy użyciu wody, a nawet ognia. W tegorocznej edycji udział wzięło blisko 650 zawodników. W kategorii mężczyzn najlepszy wynik uzyskał Dominik Szulc, tuż za nim uplasował się Ireneusz Sywanycz i Kuba Stec. Wśród kobiet dominowała Justyna Ławniczak, drugie miejsce zajęła Agnieszka Kaczor, a trzecie Ewelina Wejner-Polasik.

W klasyfikacji drużynowej na pierwszy miejscu stanęli Best Beast, drugie miejsce przypadło drużynie Husaria RAce Team, a trzecie Cross Team Szczecinek.
Organizatorem imprezy było Stowarzyszenie RAGE TEAM.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia dostępnej pod adresem: AktywnePomorze24.