Będą dodatkowe pociągi z Pomorza na fesiwal Pol’and’Rock

Będą dodatkowe pociągi z Pomorza na fesiwal Pol’and’Rock

12.07.2019

Na Pol’and’Rock z Pomorza Zachodniego! – jest rozkład jazdy

Znamy rozkład jazdy dodatkowych pociągów, które pozwolą dojechać mieszkańcom Pomorza Zachodniego na festiwal Pol’and’Rock w Kostrzynie. Zwiększone składy, więcej pociągów i dwa zupełnie nowe połączenia to wsparcie ze strony marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza.

Dojazd do Kostrzyna zapewni 7 pociągów, które na co dzień kursują na trasie Szczecin – Kostrzyn. Będą one kursowały w powiększonych składach i zatrzymywały się na wszystkich przystankach trasy. Do tego dojdą następujące, dodatkowe połączenia.

Powrót z festiwalu w Kostrzynie
W drodze powrotnej także pomocne będą standardowe połączenia, będące na stałe w rozkładzie jazdy. Uczestnicy festiwalu będą mogli skorzystać także z dodatkowych pociągów.

Poza powyższymi połączeniami, przez Pomorze Zachodnie kursować będą trzy pary ogólnodostępnych pociągów festiwalowych relacji Gdynia Gł. – Kostrzyn – Gdynia Gł. uruchomionych na zlecenie Samorządu Województwa Pomorskiego oraz jedna para pociągów relacji Olsztyn – Kostrzyn – Olsztyn przez Kołobrzeg.

Sprawdź rozkład jazdy pociągów

Polub naszą stronę na Facebooku
i dołącz do wciąż rosnącego grona czytelników na Pomorzu!

Szczegółowe rozkłady jazdy wszystkich pociągów dostępne będą również w popularnych wyszukiwarkach internetowych: www.portalpasazera.pl www.koleo.pl www.rozkład.pkp.pl