Podwójne złoto Bartłomieja Mienciuka (KSW Szczecinek) w Akademickich Mistrzostwach Polski w kick – boxingu

W ostatni majowy weekend w Lublinie odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w Kick-boxingu w formule Point-fighting oraz Light-contact. W zawodach znakomicie spisał się zawodnik KSW Szczecinek Bartłomiej Mienciuk, startując w kategorii wagowej do 79 kg w obu formulach zdobył tytuł mistrza Polski. W finałowej walce formuły Point-fighting pokonał Rafała Sztark (Klub Sportów Walki START Częstochowa), a w finale Light-contact-u Grzegorza Sikore (KU AZS WAT Warszawa). Wszystkie walki w mistrzostwach wygrał przed czasem przez przewagę techniczną i został uznany najlepszym zawodnikiem mistrzostw otrzymując okazały puchar. Warto podkreślić, ze Bartłomiej Mienciuk w ubiegłym roku również został uznany najlepszym zawodnikiem Akademickich Mistrzostw Polski. Zawodnik KSW Szczecinek został powołany do kadry Polski  i będzie przygotowywał się do Akademickich Mistrzostw Europy, które odbędą się w dniach 30.07.2019-04.08.2019 w stolicy Chorwacji.
Trenerami Bartka są: Krzysztof Pajewski oraz Zbigniew Sołtys.