Fitnesski ze Szczecinka rywalizowały w Mistrzostwach Polski Dzieci.

W dniach 13-14 kwietnia Kielce były organizatorem FIT WEEKENDU. Program imprezy obejmował prestiżowe zawody oraz mistrzostwa, miedzy innymi Mistrzostwa Polski Dzieci Fitness. Szczecinek reprezentowały zawodniczki Akrobatycznego Klubu Sportowego „Darzbór”. W klasyfikacji drużynowej klub uplasował się na wysokim III miejscu, potwierdzając wynik z ubiegłego roku. Klub reprezentowało 14 zawodniczek, dla 9-ciu z nich był to debiut Mistrzostw Polski.
Wyniki indywidualne:
W kategorii wiekowej 9 lat do finału awansowały 2 zawodniczki: ZUZANNA KARAWAJSKA IV miejsce, LENA USIK V miejsce, a poza finałem (na VII miejscu) sklasyfikowano PAULINKĘ SŁOWIKOWSKĄ.
W kategorii wiekowej 10 lat debiutującą OLIWIĘ SMIESZEK sklasyfikowano na XI miescu.
W kategorii wiekowej 12 lat V lokatę uzyskała MAYA BARTOSZEK, natomiast EMILIA BOHDANOWICZ zajęła XV miejsce.
Kolejna kategoria wiekowa do lat 13 – LIWIA STAĆZYKOWSKA zajęła IV miejsce, LENA BARANOWSKA IX miejsce, MARTYNA KULIKOWSKA X miejsce, OLIWIA NIEDŹWIEDŹ XIV miejsce.
W kategorii do lat 14 najwyżej oceniona została MAGDALENA HRYCENKO – IV miejsce, MAJA JUREWICZ V miejsce, MARTYNA ŁUKASZCZUK VII miejsce.
W kategorii wiekowej do lat 15 KATARZYNA REIMUS uplasowała się na V miejscu.
Trenerką zawodniczek jest Wioletta Szydlak.