Zawodnicy KSW Szczecinek wywalczyli kolejne medale

Zawodnicy KSW Szczecinek wywalczyli kolejne medale

W Częstochowie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Polski w Taekwondo GTF w kat: młodzika, juniora młodszego, juniora i seniora.W zawodach wystartowało ponad 600 zawodników z Austrii, Czech, Mołdawii oraz Polski.W Mistrzostwach bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy Klubu Sportów Walki Szczecinek zdobywając jeden złoty oraz dwa srebrne medale.
Wyniki:
junior młodszy:
kat:+64 kg srebrny medal zdobył Szymon Gaczyński
Seniorzy: kat: -82 kg złoty medal zdobył Bartłomiej  Mienciuk. Fighter wszystkie walki wygrał zdecydowanie w dobrym stylu i tym samym obronił tytuł zdobyty w zeszłym roku. Bartłomiej jest doświadczonym i bardzo utytułowanym zawodnikiem, aktualnym brązowym medalistą Mistrzostw Europy w Kickboxingu.
kat: -76 kg srebrny medal zdobył Dawid Doliński.
Zawodnicy Maja Kowalska przegrała w pierwszej walce eliminacyjnej, a Kacper Jakimcio odpadł w drugiej walce eliminacyjnej.
W ten sam weekend odbyły się  Mistrzostwach Polski Seniorów w Kickboxingu w formule Full-Contact, kolejny swój tytuł Mistrza Polski w kat: -71 kg  zdobył wychowanek KSW Szczecinek Jakub Pokusa, który obecnie startuje z klubu KKS Sporty Walki Poznań.

inf., zdj. Krzysztof Pajewski