Akademia Piłkarska zagrała w finale województwa Turnieju o Puchar Tymbarku

Akademia Piłkarska zagrała w finale województwa Turnieju o Puchar Tymbarku

Kilka dni temu w Szczecinku odbyły się finały wojewódzkie Turnieju o Puchar Tymbarku. Nasza drużyna U8 (rocznik 2011), której sponsorem jest firma Kronospan Polska Sp. z o.o. rozegrała swoje zawody w piątek. Wcześniejszy etap został rozegrany w październiku i tam wystartowało 6 naszych drużyn U8, jednak w finałach mogła już zagrać tylko jedna z nich. Podczas piątkowego finału rozegraliśmy 3 dobre i wyrównane mecze z SP5 Kołobrzeg, AP Drawsko Pomorskie i Brazil Da Bola Stargard. Organizacja turnieju stała na bardzo wysokim poziomie, dzieci brały udział w oficjalnym otwarciu, śpiewały hymn turnieju i przede wszystkim grały na świetnie przygotowanych boiskach. Był też czas na zdjęcia z Kubusiem oraz ciepły posiłek. Zabrakło szczęścia i awansu do fazy pucharowej, ale zawodnicy trenera Jakuba Śpiegowskiego i trenera Artura Pryczka grali bardzo dobrze i walczyli do ostatniej minuty.

inf., zdj. Akademia Piłkarska Szczecinek