Złoto i brąz Mistrzostw Polski w kickboxingu dla zawodników KSW Szczecinek

W dniach 22-24.03 w Węgrowie koło Warszawy odbyły się Mistrzostwa Polski Kadetów Młodszych i Starszych w Kickboxingu w formule light contact. W zawodach wystartowało 295 zawodników z 55 klubów, w tym sportowcy reprezentujący KSW Szczecinek. W kategorii kadet młodszy znakomicie spisała się Wiktoria Szumska (KSW Szczecinek), która startując w wadze +47 kg zdobyła złoty medal i tytuł Mistrza Polski, w finale zdecydowanie pokonując na punkty 3:0 zawodniczkę Annę Schweisser z Klubu MKS Włodowa. Warto podkreślić,że Wiktoria jest również aktualną Mistrzynią Polski w formule kick light.

W kategorii kadet starszy:
kat. 47 kg – brązowy medal zdobył Dominik Wasilewski (KSW Szczecinek),w półfinale po bardzo zaciętym pojedynku przegrał na punkty 2:1 z zawodnikiem Kewinem Kozłowskim z KSW Łuków, późniejszym zwycięzcą tej kategorii.
kat. 42 kg – Kacper Jakimcio (KSW Szczecinek) przegrał drugą walkę eliminacyjną.
kat. 69 kg – Szymon Gaczyński (KSW Szczecinek) po bardzo kontrowersyjnym werdykcie przegrał pierwszą walkę 2:1, Szymon był jednym z faworytów tej kategorii i jest aktualnym Mistrzem Polski sprzed dwóch tygodni w formule kick light.

Trenerem fighterów jest Krzysztof Pajewski.