III Festiwal Smaków Food Trucków w Szczecinku już 6-7 kwietnia 2019

III Festiwal Smaków Food Trucków w Szczecinku już 6-7 kwietnia 2019

Witamy wiosnę ze smakiem! Rusza III Festiwal Smaków Food Trucków.
Co: III Festiwal SmakówFood Trucków w Szczecinku
Kiedy: 6-7 kwietnia 2019
Gdzie: Muszka Koncertowa

Wybudziliście się z zimowego snu? Zgłodnieliście przez ostatnie chłodne miesiące? Już w pierwszy weekend kwietnia szykuje się porządna wyżerka! To trzecia edycja Festiwalu Smaków Food Trucków w Szczecinku. Wiosną zdecydowanie więcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu, spacerujemy, bawimy się z dziećmi w parku. Na powitanie zielonej pory roku mieszkańcy Szczecinka będą mieli okazję spędzić miło czas pod chmurką, zjeść coś dobrego, pobawićsię i zrelaksować z rodziną i znajomymi. Wszystko w ramach Festiwalu Smaków Food Trucków, który po raz trzeci zagości w Szczecinku otwierając nowy sezon foodtruckowy. Przez dwa dni Muszla Koncertowa zamieni się w arenę najlepszych smaków z całego świata. Pojawią się znane i lubiane food trucki, które zaserwują zarówno klasykę streetfoodu: burgery, frytki i zapiekanki, jak i bardziej oryginalne dania europejskiej i światowej kuchni.
Festiwal Smaków Food Trucków to nie tylko jedzenie. W ramach Festiwalu przygotowaliśmy specjalną strefę zabaw dla dzieci, przestrzeń dla sympatyków gier planszowych, a nawet strefę chill-outu, gdzie przy spokojnej muzyce będzie można oddać się beztroskiemu nicnierobieniu. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w zawodach kulinarnych oraz pasjonującej grze terenowej. Podczas imprezy głosami odwiedzających wybierzemy także najsmaczniejszego food trucka.
Zapraszamy na III Festiwal Smaków Food Trucków w Szczecinku. Będziemy 6 i 7 kwietnia. W sobotę w godzinach 12:00-21:00, a  w niedzielę od 12:00 do 20:00. Wstęp jak zawsze bezpłatny.
Głodni informacji? Zapraszamy na stronę wydarzenia: www.facebook.com/events/354926898695553/

inf. organizator

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji z zeszłorocznej edycji festiwalu.

I Festiwal Smaków Food Trucków – Szczecinek 14.04.2018r.

Opublikowany przez AktywnePomorze24/ Szczecinek Sobota, 14 kwietnia 2018