Mistrzostwa Powiatu Szczecineckiego w Pływaniu Drużynowym

22 lutego na szczecineckim basenie „Aqua – Tur” odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szczecineckiego w Pływaniu Drużynowym Dziewcząt i Chłopców w ramach Igrzysk Dzieci 2018/2019. Do rywalizacji stanęły reprezentacje chłopców oraz dziewcząt ze Szkoły Podstawowej nr 1 oraz Szkoły Podstawowej nr 6. Zawodnicy pływali na dystansie 50 m. stylem dowolnym,  grzbietowym, motylkowym, kraulem oraz w sztafecie 6 x 25 m. Po zakończeniu zawodów przeprowadzono ceremonię wręczenia nagród, na której złoty medal w kategorii chłopców otrzymali uczniowie SP nr 1, a na drugim miejscu uplasowała się SP nr 6. W kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zajęły uczennice ze SP nr 1, a srebrne medale wręczono reprezentantkom SP nr 6.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia dostępnej na naszym profilu facebookowym: AktywnePomorze24.

22 lutego odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szczecineckiego w Pływaniu Drużynowym Dziewcząt i Chłopców w ramach Igrzysk…