Młodzi piłkarze rozpoczęli cykl Halowych Turniejów Piłkarskich Partner Cup 2018

Młodzi piłkarze rozpoczęli cykl Halowych Turniejów Piłkarskich Partner Cup 2018

8 grudnia w hali Zespołu Szkół w Barwicach rozpoczęliśmy zmagania w cyklu Halowych Turniejów Piłkarskich PARTNER CUP 2018. Udział wzięło 10 zespołów z rocznika 2010, które grały w dwóch grupach po 5 drużyn systemem każdy z każdym. Pierwsze dwie awansowały do Ligi Mistrzów, drużyny z miejsc 3 i 4 do Ligi Europy, natomiast zespoły z piątych miejsc zagrały między sobą.
Finały tradycyjnie odbyły się z pompą. Zespoły zostały wprowadzone na środek boiska przez sędziego. W tle słychać było hymn Ligi Mistrzów i Ligi Europy, następnie spiker wyczytywał nazwiska zawodników. Młodzi adepci piłkarstwa mieli przedsmak tego, co może się wydarzyć w przyszłości jeśli będą systematycznie trenować i osiągną mistrzowski poziom.

Klasyfikacja końcowa:

Liga Mistrzów
1. AP Szczecinek
2. Brazilian Soccer Schools Stargard
3. AP Szczecinek II
4. AP Reissa Szczecinek I

Liga Europy
1. Polonia Jastrowie
2. AP Reissa Szczecinek II
3. Unia Białogard
4. Brazilian Soccer Schools Koszalin
Puchar pocieszenia dla Błonie Barwice oraz Gryfa Dobrowo.
Na koniec z rąk prezesa klubu Błonie Barwice Grzegorza Tomaszewicza każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal. Organizatorzy wybrali najlepszego bramkarza, którym został Hubert Dziedziejko z AP Reissa Szczecinek. Wszyscy zawodnicy na koniec wzięli udział w losowaniu nagród.  Serdeczne podziękowania dla rodziców zawodników klubu Błonie Barwice, którzy przygotowali słodki poczęstunek, a także osób, które pomogły w sprawnym przeprowadzeniu zawodów. Zawody sędziował Szymon Sroka, opieka medyczna Mateusz Sierocki, spiker Krystian Czaplicki, tablica wyników Jakub Tomaszewicz. Nagrody w turnieju ufundowało Biuro Turystyczne Aga-Toma z Barwic (www.aga-toma.pl ) – właściciel portalu turystycznego https://wakacyjnie.eu oraz Szkółka Bramkarska Goalkeeper Siergiej Szypowski.
Serdecznie dziękujemy

inf., zdj. Błonie Barwice