Przed nami IV Jarmark Świąteczny w Szczecinku!

Przed nami IV Jarmark Świąteczny w Szczecinku!

Doskonałą okazją do złapania oddechu i odpoczynku od przygotowań, a także poczucia w pełni ducha zbliżających się świąt, będzie odbywający się już po raz czwarty Jarmark Świąteczny, organizowany przez Stowarzyszenie „Miasto z Wizją”.

Wydarzenie to, podobnie jak w poprzednich latach, adresowane jest do wszystkich mieszkańców i przyjezdnych gości, którzy chcą choć na chwilę wyjść z domu i wspólnie z rodziną oraz znajomymi wprawić się w wyjątkowy świąteczny nastrój. W trakcie Jarmarku na wszystkich odwiedzających czekać będzie mnóstwo atrakcji – oczywiście w bożonarodzeniowej oprawie. Świąteczne spotkanie, które odbędzie się na Placu Wolności, w tym roku potrwa aż cztery dni – od 13 do 16 grudnia.

Przez pierwsze trzy dni Jarmarku będziemy mieli okazję odwiedzić liczne stoiska, na których lokalni i przyjezdni twórcy zaprezentują nam efekty swojej pracy. Na świątecznych kramach nie zabraknie zarówno rękodzieła, jak i smacznych potraw. Będzie to także doskonała okazja do tego, aby pomyśleć o świątecznym drzewku i niepowtarzalnych dekoracjach, które ozdobią nasze choinki.

Kulminacja wydarzeń odbywających się w ramach tegorocznego Jarmarku Świątecznego czeka nas w niedzielę, 16 grudnia. Na Placu Wolności od godz. 13.00 trwać będą liczne występy sceniczne, które oczywiście utrzymane będą w świątecznym klimacie. Przed mieszkańcami na scenie zaprezentują swoje talenty m.in. maluchy ze szczecineckich szkół i przedszkoli. Czeka nas także wiele innych muzycznych (i nie tylko) atrakcji, które przeplatać się będą z licznymi konkursami, w których uczestnicy będą mieli okazję wygrać atrakcyjne nagrody, w tym m.in. żywe choinki!

Podczas świątecznego spotkania nie może zabraknąć także gościa honorowego. Mowa oczywiście o Świętym Mikołaju, który tego dnia spotka się zarówno z najmłodszymi, jak i nieco starszymi mieszkańcami. Zapraszamy wszystkich mieszkańców i przyjezdnych gości do udziału w tegorocznym Świątecznym Jarmarku!

inf. Miasto z Wizją