Sukces zawodników ze Szczecinka w Kołobrzeskim Biegu Niepodległości

W niedzielę 11 listopada w Kołobrzegu odbył się patriotyczny bieg zorganizowany z okazji obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Niemal 400 osób stawiło się na linii startu Kołobrzeskiego Biegu Niepodległości, a wśród nich zawodnicy ze Szczecinka biorący udział w półmaratonie i biegu na 10 km.
Miejsce na podium w biegu na 21 km wywalczył Sylwester Szymański, zdobywając brązowy medal z czasem 01:17:59. Na tym samym dystansie wystartowali również: Seweryn Kowalczyk (39 miejsce z czasem 01:37:35) oraz Piotr Polguj (76 miejsce z czasem 01:48:56). W półmaratonie w kategorii kobiet wystartowała jedna zawodniczka ze Szczecinka – Magdalena Trybula, która uplasowała się na 17 miejscu (czas 02:05:29).

Sukcesów nie zabrakło również na dystansie 10 km, na którym 1 miejsce zajęli Igor Siódmiak (z czasem 00:33:51) oraz Kamila Werner (z czasem 00:41:58). Wysokie 6 miejsce wywalczył również Łukasz Cerk (czas 00:36:20).