Już wkrótce I Otwarte Mistrzostwa Pomorza Zachodniego w Surfingu „WestCoast Battle 2018”.

Już wkrótce I Otwarte Mistrzostwa Pomorza Zachodniego w Surfingu „WestCoast Battle 2018”.

Surfing już od kilku lat na stałe zagościł na urokliwej i egzotycznej zachodniej części polskiego wybrzeża zwanej Kalafiornia. Czas na przełomowe i i historyczne wydarzenie bez precedensu dla prawdziwych surf twardzieli i surf twardzielek: I Otwarte Mistrzostwa Pomorza Zachodniego w Surfingu – WestCoast Battle 2018!!

Zawody odbywają się na „prognozę” w wyznaczonym terminie przez organizatora, który zostanie ogłoszony na min. 3 dni przed wydarzeniem, w okresie 09.11.2018-09.12.2018.

Zapisy zostaną otwarte na stronie www.SurfAcademy.pl na min. 3 dni przed terminem zawodów wraz z ogłoszonym regulaminem imprezy. Do startu będą dopuszczone osoby na deskach krótszych niż 7’0” w obu kategoriach – OPEN Men i OPEN WOMEN. Dodatkowo rozegrana zostanie konkurencja w kategorii #KOOKS dla amatorów i bez limitu długości desek.

Do wygrania m.in. deski surfingowe, deski skate, akcesoria surf oraz skate, sprzęt Dakine i wiele innych! Nagrody zostały ufundowane przez organizatorów oraz partnerów wydarzenia: CHILLIapartamenty, Fish Skateboards, Dakine Polska,NSP, Coffeedesk, El Coco, Fish Dry Pack, CHILLIapartamenty, Pathology art, SurfPorn.

Wokół zawodów zapraszamy wszystkich na 3-dniowy minifestiwal kultury SURF w Zachodniopomorskim Centrum Surfingu – Surf Academy, gdzie odbędą się: pokazy filmów surfingowych, premiera kolekcji i sprzedaż sampli DAKINE 2019, wyprzedaż w Surf Shopie, giełda sprzętu używanego, spotkania integracyjne oraz inicjatywy EKO.

Organizator: Surf Academy
Współorganizatorzy: MOSIR Kołobrzeg, Lokalna Organizacja Turystyczna Regionu Kolobrzeg
Partnerzy: WOPR Oddział Powiatowy Kołobrzeg, Fish Skateboards, Dakine Polska, Coffeedesk, El Coco, Fish Dry Pack, CHILLIapartamenty, Pathology art, SurfPorn, NSP
Patronat: Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Surfingu, Polskie Stowarzyszenie Surfingu
Termin: 09.11.2018-09.12.2018 (Zawody na prognozę)
Miejsce: Kołobrzeg / #KALAFIORNIA

Więcej informacji na stronach organizatora i wydarzenia:
www.SurfAcademy.pl, fb.com/surfacademypl/ fb.com/events/417248955764100/
#mistrzostwasurf #wcbsurf2018 #kalafiornia

inf., zdj. SurfAcademy.pl