Mistrzostwa powiatu szczecineckiego w sztafetowych biegach przełajowych.

W minioną środę (10 października) na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Szczecinku rozegrane zostały Mistrzostwa powiatu szczecineckiego w sztafetowych biegach przełajowych. Udział w zawodach wzięli uczniowie szkół podstawowych oraz licealnych, którzy rywalizowali w biegu 10 x 1000 m. Uczestnicy zostali podzieleni na kategorie wiekowe wśród chłopców oraz dziewcząt. Każdy zespół składał się z 10 zawodników reprezentujących jedną szkołę. Trzy najlepsze drużyny, które stanęły na podium otrzymały pamiątkowe medale oraz dyplomy. Zwycięzcom wręczono puchary oraz zaproszenie na Mistrzostwa Województwa które odbędą się 25.10.2018 r. w Tychowie.
Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć z tego wydarzenia dostępnej na naszym profilu facebookowym: AktywnePomorze24

W minioną środę (10 października) na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Szczecinku rozegrane zostały Mistrzostwa…