Zaproszenie do Gdańska na bieg zniszczenia – CRUSHMAGEDDON 2018

Zaproszenie do Gdańska na bieg zniszczenia – CRUSHMAGEDDON 2018

Crushmageddon to pierwszy na świecie bieg zniszczenia po opuszczonym budynku. Zawodnicy będą mieli do pokonania kilkanaście stacji rozlokowanych na sześciu piętrach obiektu, w którym swoją siedzibę miał stary szpital stoczniowy. Głównym zadaniem 3-osobowych zespołów będzie demolowanie, dewastowanie, roztrzaskiwanie, czyli totalna destrukcja! Rzucanie telewizorami do celu z trzeciego piętra, przepychanie wraków, zjazd na linie, burzenie ścian, niszczenie sprzętu biurowego, czy strzelanie do kruchego celu to tylko kilka z całej serii widowiskowych przeszkód, które będą mieli do pokonania uczestnicy biegu. Bieg przeprowadzany jest na czas, a dla drużyn, które najszybciej pokonają trasę z przeszkodami czekają atrakcyjne nagrody. Crushmageddon to niesamowita dawka adrenaliny oraz okazja do odreagowania na materii nieożywionej wszystkich zgromadzonych stresów i frustracji. Dołącz do nas. Wyżyj się!

Pierwsza edycja biegu Crushmageddon odbyła się 2017 roku w Gdańsku w budynku firmy Torus, który przeznaczony był do wyburzenia. Bieg został zorganizowany przez Agencję Artystyczną Perspektywy, we współpracy z Big Yellow Foot Events jako impreza integracyjna dla pracowników firmy Dynatrace. Wydarzenie spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem uczestników. Kolejne edycje mają otwarty. Druga odsłona biegu Crushmageddon odbędzie się 01.09.2018 r. w Magnum Arena, znajdującej się w Gdańsku, przy ul. Jana z Kolna, w bezpośrednim sąsiedztwie Europejskiego Centrum Solidarności.

Video z pierwszej edycji ->https://trojmiasto.tv/Zniszcz-pokonaj-obejdz-Dynatrace-Crushmageddon-23574.html

Budynek areny to stary, opuszczony szpital stoczniowy mieszczący się w ścisłym Centrum Gdańska. Na potrzeby biegu zaadaptowano 6 pięter o łącznej powierzchni około 6000 m2. Obiekt został zabezpieczony i pozbawiony niebezpiecznych elementów. Po piętrach poruszamy się dwiema klatkami schodowymi: szeroką i wąską. Pomiędzy licznymi pomieszczeniami wykute są niewielkie przejścia, a tynk spadający ze ścian dodaje całości klimatu rozpadu. Na co dzień miejsce to jest rajem paintballistów, my zamienimy je w piekło destrukcji.

Crushmageddon to wydarzenie skierowane do ludzi poszukujących wrażeń, chcących wybić się z codziennej rutyny lub zwyczajnie skorzystać z jedynej na świecie okazji do zniszczenia czegoś z dziką radością. Po mistrzostwach świata w Rosji, wielu z nas miało ochotę, aby wyrzucić telewizor przez okno, albo by po stresującym dniu w pracy rozbić w pył sprzęt biurowy. U nas to będzie możliwe.
Zapisy: https://elektronicznezapisy.pl/event/2948.html
Pakiet startowy dla 3-osobowej drużyny:
– 279 PLN do 3 lipca
– 299 PLN do 30 sierpnia
– 350 PLN w dniu zawodów, zapisy na miejscu
Crushmageddon 2018 01.09.2018 r.
Miejsce: Magnum Arena, ul. Jana z Kolna 22/26, 80-864 Gdańsk
Organizatorzy: Agencja Artystyczna Perspektywy, BigYellowFoot Events
Partnerzy: Trojmiasto.pl, Radio Eska, Extremalny.pl, Magnum Arena
Ilość miejsc ograniczona!
Video zapowiedź drugiej edycji:
https://www.facebook.com/238499063398884/videos/282410479007742/,
https://www.youtube.com/watch?v=sVKNY1wHwl4

inf. Agencja Artystyczna Perspektywy