IV Międzynarodowy Dzień Jogi odbędzie się w Koszalinie 30 czerwca

IV Międzynarodowy Dzień Jogi odbędzie się w Koszalinie 30 czerwca

Od czterech lat w czerwcu na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Jogi ustanowiony przez ONZ. Joga została rozpoznana i uznana jako czynnik, który pomaga osiągnąć nie tylko zdrowie, wewnętrzny spokój i wypełnienie, ale także utrzymać pokój w społeczeństwie i na całym świecie. Świat można bowiem zmienić poprzez dokonanie pozytywnych zmian w sobie samym. Styl życia, który proponuje prowadzi do harmonii między człowiekiem a naturą. Jest holistycznym podejściem do zdrowia i dobrego samopoczucia.
Już po raz IV Stowarzyszenie Yoga Life Club organizować będzie Międzynarodowy Dzień Jogi w Koszalinie, pod hasłem JOGA STYL ŻYCIA. Tym razem pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta i z większymi atrakcjami. Impreza będzie miała charakter plenerowy z wyodrębnionymi strefami, w których każdy znajdzie coś dla siebie:
Joga i strefa ruchu, w której będzie można zapoznać się z różnymi stylami jogi, odpowiednimi dla każdej grupy wiekowej, ale także ćwiczeń i zabiegów wspomagających relaksację i koncentrację takich jak Chi Kung i automasaż abhyanga.

Klub filozoficzno – dyskusyjny,  w którym będzie można zapoznać się z filozofią jogi, uważności i zdrowego, ekologicznego życia.

Kraina dzieci i kreatywności – zajęcia jogi dla dzieci, ścieżki sensorycznej, plastyczne, animacje oraz art terapie (malowanie mandali, mehendi, robienie własnych łapaczy snu itp.) poprowadzą instruktorzy Stowarzyszenia YLC i animatorzy z Ajkan for Kids.

Zdrowa kuchnia, w której będzie można poznać smaki i sposoby na przygotowanie zdrowych i szybkich posiłków, w tym słodyczy i domowej roboty sera. Tu z pomocą kucharzom YLC przyjdą członkowie Stowarzyszenia Ekoland.

Strefa Chillout – medytacja i relaksacja z dźwiękami jogi; swoiste SPA dla umysłu i zestresowanego ciała.

Caffe Mr. Almond – kafejka, w której będzie można spróbować słodyczy, bez wyrzutów sumienia.

Całości będzie towarzyszyć strefa wystawców, gdzie uczestnicy będą mogli zakupić produkty związane z jogą, książki i eko wyroby.

Szczegółowy, godzinowy plan będzie można już niedługo znaleźć na stronie www.yogalifeclub.pl i FB Yoga Life Club.
Miejsce: Tereny Podożynkowe – Koszalin
Data: 30 czerwca 2018
Godziny: 12.00-21.00
Organizator: Stowarzyszenie Yoga Life Club

inf. Stowarzyszenie Yoga Life Club