Sukcesy szczecineckich sportowców na Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego Juniorów Młodszych w dwuboju oraz trójboju

W dniach 26 – 27 maja w Myśliborzu podczas 5 edycji Pucharu Polski w pięcioboju nowoczesnym odbyły się Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego Juniorów Młodszych. Mistrzem województwa w kategorii U 17 – trójbój – został Kacper Grześ (MKP Szczecinek), wicemistrzem Wojciech Pestka (Pentathlon Szczecinek), miejsce trzecie zdobył Maciej Pacholczyk (Pentathlon Szczecinek). Wśród dziewcząt tej samej kategorii U 17 tytuł wicemistrzowski wywalczyła Patrycja Nerć. W kategorii U 15 – dwubój – wicemistrzami województwa zostali Antoni Borys i Aleksandra Baranek. Na trzecim stopniu podium wśród chłopców stanął Maciej Dąbkowski.