Zaproszenie do Trzcianki na WOLF RACE- ekstremalny bieg survivalowy z przeszkodami

Zaproszenie do Trzcianki na WOLF RACE- ekstremalny bieg survivalowy z przeszkodami
Nie czekaj i podejmij wyzwanie, 25 sierpnia pokaż: pazur, siłę, walkę i wytrwałość. Wilki się nie poddają, a to właśnie Ty możesz zostać częścią naszej dzikiej, wilczej historii.
WOLF RACE to ekstremalny bieg survivalowy z przeszkodami, który sprawdzi możliwości fizyczne i wytrzymałościowe uczestników. Nasza wilcza trasa, licząca około 8 km biegnie wzdłuż jeziora, przy którym napotkacie liczne przeszkody naturalne, w tym błoto, kanały, rzeczki, strumyki, dołki i podbiegi. Wyzwaniem będą również sztuczne przeszkody! 30 ekstremalnych przeszkód da się we znaki nawet najlepszym. Do pokonania będą ramy, ściany pionowe, równoważnie, zasieki, doły, wspinaczki i wiele więcej.
Organizatorzy pomyśleli również o młodszych sportowcach. Bieg szczeniaka to tor z przeszkodami przygotowany specjalnie dla młodych wilków w wieku 5-16 lat. Dzieci będą mogły rywalizować i bawić się jak dorośli. Dzieciom będą pomagać przygotowani wolontariusze. Przykładowe przeszkody: opony, skok przez płotki, równoważnia, tunel, bieg w workach, siatka, zjeżdżalnia, opony i inne.
Grupa wiekowa od 5 do 8 lat – ok. 2000 m + ok. 15 przeszkód.
Grupa wiekowa od 9 do 12 lat – ok. 2000 m + ok. 15 przeszkód.
Grupa wiekowa od 13 do 16 lat – ok. 2000 m + ok. 15 przeszkód.
Regulamin Biegu Szczeniaka dostępny jest  TUTAJ.
Biegasz? Więc dlaczego Twoje dziecko miałoby nie spróbować tej fascynującej przygody? Nie biegasz,bo nie lubisz? Być może Twoje dziecko polubi, wszak ruch to zdrowie!
Zapraszamy i gorąco zachęcamy Was do zapisywania Waszych pociech.
Zapisy na Wolf Race oraz Bieg Szczeniaka dostępne są tutaj. 
inf. www.wolfrace.pl