19 maja na hali przy ul. Jasnej w Szczecinku odbył się Międzywojewódzki Turniej w Akrobatyce Sportowej i Fitness zorganizowany przez trenerkę Akrobatycznego Klubu Sportowego „Darzbór” – panią Wiolettę Szydlak. W zmaganiach wzięło udział ponad 100 zawodników z sześciu klubów: ALKS Borne Sulinowo, Inowrocławski Klub Sportowy, UKS „Kociewie” Starogard Gdański, SS CRC Leszno, AA „La Passion” Kołobrzeg oraz AKS „Darzbór” Szczecinek. Akrobaci rywalizowali w XIII blokach i byli oceniali przez dziewięciu sędziów. W turnieju mogliśmy zobaczyć zarówno doświadczonych zawodników, jak i debiutantów. Na najlepszych zawodników czekały medale i nagrody niespodzianki.
Zapraszamy na pełną galerię zdjęć na naszym profilu na facebooku.
KOMUNIKAT KOŃCOWY
MIĘDZYWOJEWÓDZKI TURNIEJ W AKROBATYCE SPORTOWEJ I FTNESS GIMNASTYCZNY
19.05.2018 SZCZECINEK
DWÓJKI DZIEWCZĄT KLASA III – GRUPA MISTRZOWSKA
LP | IMIĘ I NAZWISKO ZAWODNICZKI
|
WYNIK | KLUB | TRENER | |
1. | LIWIA STAŃCZYKOWSKA
MAYA BARTOSZEK |
38,22 PKT | AKS DARZBÓR
SZCZECINEK |
WIOLETTA
SZYDLAK |
|
2. | ZOFIA KLOREK
NIKOLA MARKOWSKA |
37,88 PKT | STOWARZYSZENIE
SPORTOWE CRC LESZNO |
MAGDALENA CHUDZIŃSKA-NOWAK | |
3. | AGATA MAKOWSKA
MIRIAM CZAPIEWSKA |
37,45 PKT | UKS KOCIEWIE
STAROGARD GDAŃSKI |
AGNIESZKA SZWEDA,JESICA ROMANOWSKA,JAROSŁAW DAHM | |
4. | NATALIA REKOWSKA
DOMINIKA FOJUT |
37,16 PKT | UKS,,KOCIEWIE
STAROGARD GDAŃSKI |
AGNIESZKA SZWEDA,JESICA ROMANOWSKA,JAROSŁAW DAHM | |
5. | WIKTORIA WROTYŃSKA
JAŚMINA POPIELAS
|
35,95 PKT | CRC LESZNO | MAGDALENA CHUDZIŃSKA-NOWAK | |
6. | |||||
7. |
TRÓJKI KOBIET KATEGORIA WIEKOWA – YOUTH
1. | KAROLINA PIETRZYK
KATARZYNA REIMUS MAYA BARTOSZEK |
23,90 PKT | AKS DARZBÓR
SZCZECINEK |
WIOLETTA SZYDLAK2. | |
2. | JULIA BABIAK
MARTYNA ŁUKASZCZUK MAJA GRABOWSKA |
22,60 | AKS DARZBÓR
SZCZECINEK |
WIOLETTA
SZYDLAK |
|
DWÓJKI DZIEWCZĄT KLASA III – DEBIUT
1. | LENA BEDNARSKA
ZOFIA HOK |
38,10 PKT | AKADEMIA AKROBATYKI
LAPASSION -KOŁOBRZEG |
MAGDALENA KOZAK
MARTA KUCHNA |
2. | KINGA KUBIAK
KORNELA GŁUSZKOWSKA |
36,59 PKT | AKADEMIA AKROBATYKI
LAPASSION KOŁOBRZEG |
MAGDA KOZAK
MARTA KUCHNA |
3. | KALINA CHOJNACKA
MAJA KALINOWSKA |
36,05PKT | INOWROCŁAWSKIKLUB KYOUKSHIN | ALBIN ,OLGIERT
GRABLEWSKI |
4. | ALICJA CHMIELEWSKA
AMELIA ŚLUSARCZYK |
35,62 PKT | UKS KOCIEWIE
STAROGARD GDAŃSKI |
AGNIESZKA
SZWEDA,JESICA ROMANOWSKA ,JAROSŁĄW DAHM |
5. | MARTA PRZEKWAS
ANASTAZJA BARCZAK |
35,32 PKT | INOWROCŁAWSKI KLUB KYOKUSHIN | ALBIN,OLGIERT GRABLEWSCY |
DWÓJKI KOBIET KATEGORIA WIEKOWA YOUTH
1. | LIWIA STAŃCZYKOWSKA
JOANNA LEBODA |
25,92 PKT | AKS DARZBÓR
SZCZECINEK |
WIOLETTA SZYDLAK |
DWÓJKI CHŁOPCÓW KLASA III
1. | PAWEŁ KRAIŃSKI
ANTONI GRYNIUK |
38,12 PKT | UKS KOCIEWIE
STAROGARD GDAŃSKI |
AGNIESZKA SZWEDA,JESICA ROMANOWSKA ,JAROSŁAW DHM |
2. | KACPER NOWAK
PIOTR POTYRAŁA |
36,56 | CRC LESZNO | MAGDALENA
CHUDZIŃSKA-NOWAK |
FITNESS ROCZNIK 2011
1. | ZUZANNA TUCZYŃSKA | 28,99 | INOWROCŁAWSKI KLUB KYOKUSHIN | ALBIN,OLGIERT GRABLEWSKI |
2. | LARYSA TOPOLSKA | 28,62 | INOWROCŁAWSKI KLUB KYOKUSHIN | ALBIN,OLGIERT GRABLEWSKI |
DWÓJKI DZIEWCZĄT KLASA III – KATEGORIA WIEKOWA JUNIOR
1. | KATARZYNA REIMUS
LENA KRĘZLEWSKA |
36,45 | AKS DARZBÓR SZCZECINEK | WIOLETTA SZYDLAK |
2. | MAŁGORZATA ŁUGOWSKA
MARTYNA KULIKOWSKA |
35,46 | AKS DARZBÓR
SZCZECINEK |
WIOLETTA SZYDLAK |
3. | MARTYNA ŁUKASZCZUK
MAGDALENA HRYCENKO |
34,92 | AKS DARZBÓR SZCZECINEK | WIOLETTA SZYDLAK |
FITNESS ROCZNIK 2009-2010
1. | LENA USIK | 28,60 | AKS DARZBÓR
SZCZECINEK |
WIOLETTA SZYDLAK |
2. | ZUZIA KARAWAJSKA | 28,06 | AKS DARZBÓR SZCZECINEK | WIOLETTA SZYDLAK |
3. | OLIWIA ŚMIESZEK | 27,06 | AKS DARZBÓR
SZCZECINEK |
WIOLETTA SZYDLAK |
FITNESS ROCZNIK 2008
1. | DOMIKNIKA FOJUT | 28,29 | UKS KOCIEWIE
STAROGARD GDANSKI |
AGNIESZKA SZWEDA,JESICA ROMANOWSKA ,JAROSŁAW DAHM |
2. | AGATA MAKOWSKA | 28,30 | UKS KOCIEWIE
STAROGARD GDANSKI |
AGNIESZKA SZWEDA,JESICA ROMANOWSKA ,JAROSŁAW DAHM |
3. | ALEKSANDRA PLISZEK | 27,52 | ALKS BORNE SULINOWO | KATARZYNA ANDRZEJEWSKA |
TRÓJKI DZIEWCZĄT KLASA III -DEBIUT
1. | JOANNA SUDNIKOWICZ
SARA KOZUB MAGDALENA PIOTROWSKA |
37,98 | AKADEMIA AKROBATYKI LAPASSION KOŁOBRZEG | MAGDALENA KOZAK
MARTA KUCHNA |
2. | OLIWIA NIEDZWIEDZ
LENA BARANOWSKA LENA USIK |
37,43 | AKS DARZBÓR SZCZECINEK | WIOLETTA SZYDLAK |
2 | PATRYCJA KASZUBA
PAULINA KIEŁBASA ZUZANNA SZYMANOWICZ |
37,43 | AKADEMIA AKROBATYKI
LAPASSION KOŁOBRZEG |
MAGDALENA KOZAK
MARTA KUCHNA |
3. | PAULINA KOLENDROWICZ
VIKTORIA CHARTER MAJA WROTYŃSKA |
37,00 | STOWARZYSZENIE SPORTOWE CRC LESZNO | MAGDALENA CHUDZIŃSKA-NOWAK |
4. | AMIRA KELLER
AMELIA WĘSIERSKA ZOFIA WASINIEWSKA |
35,40 | UKS KOCIEWIE
STAROGARD GDAŃSKI |
AGNIESZKA SZWEDA,JESICA ROMANOWSKA ,JAROSŁAW DAHM |
5. | JULIA SCHOEPE
VIVIEN ZYBER MOSZAK WIKTORIA HERMAN |
34,93 | STOWARZYSZENIE SPORTOWE CRC LESZNO | MAGDALENA CHUDZIŃSKA-NOWAK |
6. | EMILIA SIEKIERZYŃSKA
OLIMPIA FIJAŁ ALEKSANDRA CHEREK |
34,82 | UKS KOCIEWIE
STAROGARD GDAŃSKI |
AGNIESZKA SZWEDA,JESICA ROMANOWSKA,JAROSŁAW DAHM |
7. | ALICJA SZYMANIAK
GABRIELA KRAWIEC AMELIA MIKOŁAJCZYK |
34,40 | INOWROCŁAWSKI KLUB KYOKUSHIN | ALBIN,OLGIERT GRABLEWSCY |
FITNESS ROCZNIK 2007
1. | MAYA BARTOSZEK | 29,33 | AKS DARZBÓR SZCZECINEK | WIOLETTA SZYDLAK |
2. | GABRIELA KRAWIEC | 28,73 | INOWROCŁAWSKI KLUB KYOKUSHIN | ALBIN GRABLEWSKI
OLGIERT GRABLEWSKI |
3. | MARIA GALANT | 28,56 | INOWROCŁAWSKI KLUB KYOKUSHIN | ALBIN GRABLEWSKI
OLGIERT GRABLEWSKI |
4. | GABRIELA SZCZEPANIEC
|
28,19 | INOWROCŁAWSKI KLUB KYOKUSHIN | ALBIN,OLGIERT GRABLEWSKI |
5. | NATALIA BALCERZAK | 27,98 | INOWROCŁAWSKI KLUB
KYOKUSHIN |
ALBIN GRABLEWSKI |
6. | KALINA CHOJNACKA
|
27,63 | INOWROCŁAWSKI KLUB KYOKUSHIN | ALBIN ,OLGIERT GRABLEWSKI |
7. | EMILIA BOHDANOWICZ
|
27,49 | ALKS BORNE SULINOWO | KATARZYNA ANDRZEJEWSKA |
FITNESS ROCZNIK 2006
1. | LIWIA STAŃCZYKOWSKA | 29,70 | AKS DARZBÓR SZCZECINEK | WIOLETTA SZYDLAK |
2. | OLIWIA LIS | 28,42 | UKS KOCIEWIE
STAROGARD GDAŃSKI |
AGNIESZKA SZWEDA,JESICA ROMANOWSKA ,JAROSŁAW DAHM |
3. | ALICJA SZYMANIAK | 27,72 | INOWROCŁAWSKI KLUB KYOKUSHIN | ALBIN ,OLGIERT GRABLEWSKI |
3. | OLIWIA NIEDZWIEDZ | 27,72 | AKS DARZBÓR SZCZECINEK | WIOLETTA SZYDLAK |
4. | LENA BARANOWSKA | 27,39 | AKS DARZBÓR SZCZECINEK | WIOLETTA SZYDLAK |
TRÓJKI DZIEWCZĄT KLASA III KATEGORIA WIEKOWA JUNIOR -DEBIUT
1. | MAJA DOMŻAŁ
EMILIA MACKÓW EMILIA FURMANIAK |
38,00 | STOWARZYSZENIE SPORTOWE CRC LESZNO | MAGDALENA CHUDZIŃSKA-NOWAK |
2. | MARCELINA REJEK
ALEKSANDRA STUCZYK ALEKSANDRA NOWAK |
36,36 | STOWARZYSZENIE SPORTOWE CRC LESZNO | MAGDALENA CHUDZIŃSKA-NOWAK |
3. | MAJA JUREWICZ
LILIANA KALEMBKA OLIWIA ŚMIESZEK |
33,68 | AKS DARZBÓR SZCZECINEK | WIOLETTA SZYDLAK |
4. | KLAUDIA BOHDANOWICZ
HANNA ŻMUDA-TRZEBIATOWSKA LAURA ANCIAR |
31,98 | AKROBATYCZNY LUDOWY KLUB SPORTOWY BORNE SULINOWO | KATARZYNA ANDRZEJEWSKA |
5. | NIKOLA KACZMAREK
JULIA PODGÓRSKA PATRYCJA POLEWCZYK |
29,62 | AKROBATYCZNY LUDOWY KLUB SPORTOWY BORNE SULINOWO | KATARZYNA ANDRZEJEWSKA |
FITNESS ROCZNIK 2004 -2005
1. | KATARZYNA REIMUS | 29,12 | AKS DARZBÓR SZCZECINEK | WIOLETTA SZYDLAK |
2. | MAJA JUREWICZ | 28,15 | AKS DARZBÓR SZCZECINEK | WIOLETTA SZYDLAK |
3. | MARTYNA ŁUKASZCZUK | 27,03
|
AKS DARZBÓR
SZCZECINEK |
WIOLETTA SZYDLAK |
FITNESS ROCZNIK 2001 – 2003
1. | KAROLINA PIETRZYK | 29,76 | AKS DARZBÓR SZCZECINEK | WIOLETTA SZYDLAK |
2. | JOANNA BIEDRZYCKA | 26,63 | AKS DARZBÓR SZCZECINEK | WIOLETTA SZYDLAK |
TRÓJKI DZIEWCZĄT KLASA III – GRUPA MISTRZOWSKA
1. | KINGA SMUGAŁA
AGNIESZKA MUSZ -PORAZIK DOMINIKA FOJUT |
39,15 | UKAS KOCIEWIE STAROGARD GDAŃSKI | AGNIESZKA SZWEDA,JESICA ROMANOWSKA,JAROSŁAW DAHM |
2. | WIKTORIA WROTYŃSKA
ZUZANNA LISIECKA JAŚMINA POPIELAS |
38,76 | STOWARZYSZENIE SPORTOWE CRC LESZNO | MAGDALENA CHUDZIŃSKA-NOWAK |
SKŁAD KOMISJI SĘDZIOWSKIEJ:
WIOLETTA SZYDLAK- SZCZECINEK – SĘDZIA GŁÓWNY ZAWODÓW
MAGDLENA CHUDZIŃSKA -NOWAK – LESZNO- SĘDZIA ARBITER
KATARZYNA ANDRZEJEWSKA – BORNE SULINOWO -SĘDZIA WYKONANIA
ANNIESZKA LIBISZEWSKA – STAROGARD GDAŃSKI – SĘDZIA TRUDNOŚCI
ALBIN GRABLEWSKI – INOWROCŁAW -SĘDZIA ARTYSTYCZNOŚCI
MARTA KUCHNA – KOŁOBRZEG – SĘDZIA ARTYSTYCZNOŚCI
MAREK BALON – SZCZECINEK – SĘDZIA WYKONANIA
MACIEJ GÓRKA – SZCZECINEK -SĘDZIA ARTYSTYCZNOŚCI
KRZYSZTOF HUBERT – POZNAŃ -SĘDZIA WYKONANIA
ILOŚĆ ZAWODNIKÓW: 108
KLUBY STARTUJĄCE:
1.AKROBATYCZNY KLUB SPORTOWY DARZBÓR SZCZECINEK
2.AKROBATYCZNY LUDOWY KLUB SPORTOWY BORNE SULINOWO
3.INOWROCŁAWSKI KLUB SPORTOWY KYOKUSHIN
4.UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ,,KOCIEWIE’’ STAROGARD GDAŃSKI
- STOWARZYSZENIE SPORTOWE CRC LESZNO
6.AKADEMIA AKROBATYKI ,,LA PASSION’’ KOŁOBRZEG
ORGANIZATOR: AKROBATYCZNY KLUB SPORTOWY ,,DARZBÓR’’
SZCZECINEK
WSPÓŁORGANIZATOR: OSIR, SZCZECINEK, STAROSTWO POWIATOWE
SZCZECINEK , SAPIK SZCZECINEK
SPONSOR: DR. BEE SPÓŁKA Z.O.O , USŁUGI REKREACYJNO- SPORTOWE ,,FIGURA,, WIOLETTA SZYDLAK , OSOBY PRYWATNE
ZABEZPIECZENIE MEDYCZNE: MAREK GRZEGORSKI
WOLONTARIAT: MAŁGORZATA WALIŃSKA , MARTYNA KUŚMIERCZYK
KAROLINA ZWOLAN.