IV Charytatywny Mecz Piłki Nożnej „Media i przyjaciele vs Kołobrzeżanie” odbędzie się już 25 maja

IV Charytatywny Mecz Piłki Nożnej „Media i przyjaciele vs Kołobrzeżanie” odbędzie się już 25 maja

Fundacja Pomocy Dzieciom i Dorosłym z Autyzmem i Inną Niepełnosprawnością „Zwyczajnie Żyć” wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji z okazji regionalnych obchodów Dnia Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną zaprasza na IV Charytatywny Mecz Piłki Nożnej „Media i Przyjaciele vs Kołobrzeżanie„.
W tym roku całe wydarzenie ma charakter pikniku rodzinnego, integrującego nas z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie. Od godz. 16.00 na Stadionie Miejskim rozgrywać będą swoje mecze najmłodsi, w tym podopieczni ośrodków specjalnych i przedszkoli integracyjnych. W drugiej części tego wydarzenia, o godz. 19.00 ekipa gospodarzy Media i Przyjaciele rozegrają mecz główny, który już poprzez poprzednie edycje cieszy się ogromną popularnością wśród Kołobrzeżan.
W meczu ekipa Mediów gościć będzie m.in.: Marcina Zająca – byłego reprezentanta Polski, który ponadto w barwach Widzewa Łódź rywalizował w Lidze Mistrzów, Piotra Reissa, legendę Lecha Poznań, byłego króla strzelców ekstraklasy. Media i Przyjaciele to gospodarze spotkania, prowadzeni przez kapitana Sławomira Jasickiego.
W ekipie Kołobrzeżan powalczą: Agnieszka Rylik, Eva Matejak, Anna Mieczkowska, Helena Rudzis-Gruchała, Rafał Różycki, Jarek Chalupa, Arkadiusz Tomasikiewicz Krzysztof Banaszewski, Krzysztof Barszczewski, Krzysztof Maćkula, Łukasz Krymowski, Robert Kaim, Łukasz Obroślak, Robert Małkiewicz, Łukasz Chaber, Grzegorz Korowajczyk, Patryk Więcek, Bartosz Czekierda, Janusz Fajczak, Kamil Barwinek (dwie ostatnie kwarty), Waldemar Łaszczewski, Dariusz Baran, Krzysztof Ciechanowski.

inf. UM Kołobrzeg, Fundacja „Zwyczajnie żyć”