KSW Szczecinek wygrywa kickbokserski turniej Polish Fighter Kids

W ostatnią sobotę w Szczecinie odbył się kickbokserski turniej Polish Fighter Kids, w którym startowali szczecineccy zawodnicy. W turnieju rywalizowało ponad 340 sportowców z  36 klubów, w tym 10 kickbokserów KSW Szczecinek. Uczestnicy walczyli w kategoriach wiekowych: kadet młodszy i kadet starszy. Reprezentanci KSW spisali się wyjątkowo dobrze zdobywając 4 złote medale, jeden srebrny „krążek” oraz „brąz”. Puchar Polski wywalczyli: Kacper Jakimcio w kat. -36kg (4 zwycięstwa), Dominik Wasilewski do 42 kg (4 zwycięstwa), Sara Cieślak w kat. + 63 kg, a także debiutantka – Wiktoria Szumska, w kat  -52 kg.

Drugie miejsca zajęła Zuzanna Dołęgowska, a brązowy krążek przypadł Szymonowi Gaczyńskiemu, który musiał stoczyć aż 4 pojedynki (w tym 3 zwycięskie). Dla wszystkich pozostałych zawodników sporym doświadczeniem był sam start w tak silnie obsadzonym turnieju, który w przyszłości może zaprocentować kolejnymi medalami. Wczorajsze sukcesy spowodowały, że KSW Szczecinek został sklasyfikowany na I miejscu w punktacji generalnej.

Trenerami zawodników Klubu Sportów Walki ze Szczecinka są Krzysztof Pajewski oraz Zbigniew Sołtys. Gratulujemy!