Gryf Szczecinek rywalizował w Finale województwa Kinder+Sport w kategorii czwórek chłopców

Gryf Szczecinek rywalizował w Finale województwa Kinder+Sport w kategorii czwórek chłopców

W dniu 21.04.2018 w Wałczu rozegrany został Finał województwa zachodniopomorskiego KINDER + SPORT w kategorii CZWÓREK chłopców. Szczecinek reprezentowany był przez drużynę MKS GRYF SZCZECINEK w składzie: Jakub Woźniak, Jakub Dzierdź, Cyprian Olejarczyk, Konrad Kawa i Oskar Sakowski (trener Dariusz Brambor). Udział wzięło 6 najlepszych drużyn województwa wyłonionych  z eliminacji: Szczecin, Pyrzyce, Wałcz, Szczecinek, Koszalin, Darłowo. Grano systemem 'każdy z każdym” do 20 pkt. W ostatnim meczu spotkały się zespoły z Wałcza i Szczecinka – zwycięzca zdobywał II miejsce w turnieju i awans do finałów krajowych, przegrany spadał na IV miejsce. Po pełnym walki i dramaturgi meczu zwycięzcą została drużyna z Wałcza (23:21)!! Naszej drużynie przyszło przełknąć gorycz porażki, choć wszystkim zawodnikom należą się słowa pochwały i uznania za walkę do końca.

Ich postawa zyskała uznanie obserwatora i trenera Kadry Województwa i trzech naszych zawodników, tj. Jakub Woźniak, Cyprian Olejarczyk i Oskar Sakowski otrzymało powołania na konsultacje kadry Województwa Zachodniopomorskiego, które odbędą się 26.04. w Goleniowie.

Powołania do kadry otrzymały również dziewczęta z Gryf-u z rocznika 2006: Oliwia Mrozik i Zuzanna Gutowska.

GRATULUJEMY!!!!!

inf., zdj. MKS Gryf Szczecinek