Zaproszenie – Ekstremalny bieg survivalowy z przeszkodami – Zdbice k/Wałcza 26.05

Zaproszenie – Ekstremalny bieg survivalowy z przeszkodami – Zdbice k/Wałcza 26.05

SURVIWAŁ to ekstremalny bieg survivalowy z przeszkodami po terenach dawnego Skansenu Bojowego, na którym wciąż widać wyraźne ślady II Wojny Światowej. Na około 7 kilometrowej trasie rozłożone będą sztuczne przeszkody w formie ścian, zasieków, lin i opon. Zróżnicowany teren oferuje dużo przeszkód naturalnych, takich jak bagna, rowy czołgowe, transzeje, błoto, woda oraz poprzewracane konary na podbiegach. Nie brakować też będzie małpiego gaju oraz różnych innych wymagających przeszkód z użyciem wody oraz ognia.
SURVIWAŁ to wyzwanie pozwalające sprawdzić swoje możliwości fizyczne jak i wytrzymałość psychiczną. Nie jest jednak przeznaczony tylko dla sportowców. Sprawdzić się może każdy. Jedynym ograniczeniem jesteśmy my sami.
Organizatorami SURVIWAŁU jest Gmina Wałcz, która zapewnia wiarygodność naszej imprezy oraz Stowarzyszenie Aktywnego Wału Pomorskiego, w skład którego wchodzą różne osoby. Wśród organizatorów znaleźć możemy bardzo różnych ludzi. Są tacy, którzy nie boją się niczego, startują w biegach survivalowych w całej Polsce i mają spore doświadczenie na trasach o różnym stopniu trudności. Są też tacy, którzy traktują sport jako formę zdrowego i aktywnego spędzania czasu. Ale są i tacy, którzy nie uprawiają sportu w ogóle, ale wiedzą jak można wspomóc takie przedsięwzięcie. Wspólnymi siłami tworzymy dla WAS świetną imprezę. Czekamy na Was 26.05.2018r. w Zdbicach.

Regulamin biegu dostępny jest tutaj.

Zapisy na bieg dostępne są tutaj.

 

W biegu mogą startować również dzieci. Organizatorzy przygotują specjalną trasę z przeszkodami dla najmłodszych uczestników w trzech kategoriach.

1 grupa wiekowa od 0 do 5 lat (roczniki 2013 i młodsi) “Gapcio” – ok. 250 m + ok. 10 przeszkód,

2 grupa wiekowa od 6 do 10 lat (roczniki 2008-2012) “Wesołek”- ok. 600 m + ok. 10 przeszkód,

3 grupa wiekowa od 11 do 15 lat (roczniki 2003-2007) “Mędrek” – ok. 1500 m + ok. 15 przeszkód.

Opłata startowa wynosi:

10 zł – opłata w dniach 01.03.2018 -18.05.2018

25 zł – opłata w dniu zawodów jeśli nie zostanie osiągnięty limit zgłoszeń

Limit zgłoszeń – 100

Zapisy dzieci dostępne są tutaj. 

inf. www.surviwal.pl