Zagłosuj na dziewczynę Jeziora Tajemnic 2018

Zagłosuj na dziewczynę Jeziora Tajemnic 2018
Konkurs na dziewczynę Jeziora Tajemnic 2018 – wystartował

JEZIORO TAJEMNIC. Głosowanie od teraz do 7 lutego, do godz. 12.00. Na każdą kandydatkę można oddać głos poprzez ankietę zamieszczoną na stronie internetowej projektu Jezioro Tajemnic pod adresem http://jeziorotajemnic.pl/ankieta/ .

Celem konkursu jest wybór osoby, której wizerunek zostanie wykorzystany do promocji Akcji Jezioro Tajemnic. Trzy kandydatki z największą liczbą głosów będą rozmawiały o możliwościach swojego zaangażowania w promocję Akcji z komisją konkursową, która dokona ostatecznego wyboru „Dziewczyny Jeziora Tajemnic” na ten rok. Nagroda to 1500 zł.

– Chcemy dowiedzieć się, co kandydatka może wnieść do promocji Akcji swoją osobą, swoimi działaniami – tłumaczy Starosta Drawski Stanisław Kuczyński. – Dziewczyna „Jeziora Tajemnic” 2017 Honorata Matuszewska ustawiła poprzeczkę bardzo wysoko. Była na bardzo wielu akcjach i osobiście wspierała nurków. To nie musi być taka sama działalność, może być coś zupełnie innego, co przyczyni się do promocji Akcji, ale pewne jest, że trudno jej będzie dorównać.

Dotychczas tę rolę pełniła Honorata Matuszewska (2017 r.) oraz Aleksandra Kraska (2016 r.).

Regulamin konkursu jest dostępny na stronie projektu, w zakładce „konkursy” pod adresem: http://jeziorotajemnic.pl/dziewczyna-jeziora-tajemnic-2018/

Wyniki powinny być znane w Walentynki, tak więc nowa Dziewczyna najprawdopodobniej zostanie zaproszona na III konferencję „Jezioro Tajemnic”, która odbędzie się 17 lutego 2018 r. w Czaplinku.

inf., zdj. www.jeziorotajemnic.pl