Świetna passa zawodników KSW Szczecinek

Kolejne tytuły KSW SzczecinekKolejne tytuły KSW Szczecinek
W ostatni weekend  w Mińsku Mazowieckim odbyły się VI Mistrzostwa Polski w kickboxingu federacji WKSF, a nasi zawodnicy startowali w formułach K-1, kick- light oraz semi–contakt. W turnieju wystartowało ponad 280 zawodników z 36 klubów z całego kraju, a w tym 10 zawodników KSW Szczecinek. Szczecineccy sportowcy spisali się wyjątkowo dobrze zdobywając 5 złotych medali oraz 3 srebrne  „krążki” i jeden brązowy. Po dwa tytuły Mistrza Polski wywalczyli:  Braian Doliński w kat. junior -70kg oraz Sara Cieślak w kat kadet -65 kg w formułach semi i kick-light oraz jeden złoty „krążek” przypadł dla Majki Zambrzyckiej w kategorii senior – 60 kg.Drugie miejsca zajęli kadeci:   Mikołaj Świokła w kat. -60 kg, Hubert Moszczyński w kat. – 70 oraz Szymon Gaczyński w kat. +65 kg. Brązowy krążek zdobył natomiast Kacper Jakimcio w kat -42 kg a tuż za podium uplasował się Mateusz Stempowski zajmują 4 miejsce w formule K-1.Trenerami zawodników Klubu Sportów Walki ze Szczecinka są Krzysztof Pajewski oraz Zbigniew Sołtys.