Husaria na Mistrzostwach Świata w Kanadzie

Husaria na Mistrzostwach Świata w Kanadzie

Krótka relacja z Mistrzostw Świata OCR w Kanadzie:
– ponad 6tys. zawodników z 67krajów, poziom światowy. Samo przebywanie w gronie takich sportowców i trenerów jest ogromnym zaszczytem. Do tego obserwowanie ich waleczności, techniki, siły- bezcenne. Atmosfera niezwykła, pełna wzajemnego wsparcia i motywacji.
Ogromnie jestem dumna z naszych szczecineckich zawodników Rafała Różańskiego, Izabela FrontczakPiotr Świgoński (i naszego kolegi Rafcio Wełna ze Szczecina:)petrada!), dali z siebie wszystko, fizycznie i mentalnie. Nie było łatwo i tak ma być. Czasami czułam się jak matka, mówiąc: wytrzymaj bez batonika jeszcze jeden dzień:)), idźcie spać, rozciąganie itp:). Miesiące przygotować i duża pokora, bo widzimy jaka droga nas czeka! Jesteśmy „świeżakami” w świecie ale ćwiczymy, zdrowo się prowadzimy i widać postępy nieustannie.
Ogromny szacunek dla całej polskiej ekipy- niezwykły poziom i wsparcie wzajemne, brawa na stojąco. Gratulujemy wszystkim, tylu mistrzów, że hoho!
I jeszcze raz z serca dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nasz wyjazd, jest Was niezwykła liczba, czasami dla kogoś 10pln znaczyło więcej, niż dla innego kilkaset i bardzo to doceniamy! Obiecujemy, że będziecie coraz bardziej dumni! Wymieniam tylko największych, bo na wszystkich nie starczyłoby facebooka:) ale wdzięczność dla każdego z całego serca!
Kronospan quick-mix – innowacyjne materiały budowlane @phukaj @gekaszczecinek Maria Lipka @megabramy HABA RL oczyszczalnie ścieków Maciej Firsowicz Matdesign-Cleaf PORTA KMI Bolszewo Radek Lubczyk Grzegorz Gwizdecki Przemysław P PrzyjaznyJolanta OgrodzińskaBartosz Pilawski Marta Kapsa-Nowak ForestElizabeth KappMaciej Szafrański

inf., zdj. Anna Gąsiorowska