Gryf Szczecinek na obozie sportowym w Wałczu

Gryf Szczecinek na obozie sportowym w Wałczu

Dziewczęta i chłopcy (33 osób) z naszego Klubu wzięli udział w VII Festiwalu Mini Piłki siatkowej organizowanym przez UKS VOLLEY WAŁCZ, pod patronatem fundacji GLINKA ACADEMY.

Młodzi siatkarze i siatkarki przez 10 dni intensywnie trenowali i rozegrali wiele meczy w Festiwalowej lidze mini siatkówki przygotowując się do zbliżającego się sezonu 2017/2018. Wszyscy wspaniale się bawili na atrakcyjnych imprezach dodatkowych: spływ kajakowy, park linowy, wspólne tańce i zabawy.

Kulminacją Festiwalu był dzień z  MAŁGORZATĄ GLINKĄ – MOGENTALE !!! Pani Małgorzata odwiedziła Nas na treningu – co dla naszych zawodników było wspaniałym wydarzeniem. Tego dnia odbyły się pokazowe mecze mini siatkówki chłopców i dziewcząt, w których udział wzięli zawodnicy GRYFA – Jakub Woźniak i Cyprian Olejarczyk, a wśród dziewcząt Weronika Bączkiewicz (wybrani z ponad 200 uczestników festiwalu). Na koniec dnia rozegrano mecz pokazowy piłki siatkowej pomiędzy trenerkami a trenerami. W składzie drużyny Trenerek zagrała Pani Małgorzata Glinka, a rozgrywającą była trenerka naszego klubu Dorota Gutowska.

 

inf. Magdalena Tomczak-Szybisty
zdj. MKS Gryf Szczecinek