Wycieczka do Heide – Parku! Zapraszamy

Wycieczka do Heide – Parku! Zapraszamy

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na wycieczkę do Heide-Parku (największego parku rozrywki w północnych Niemczech!), która odbędzie się w dniach 24-26 sierpnia!

Heide-Park najbardziej zainteresuje fanów mocnych wrażeń! To największy park rozrywki w północnych Niemczech składający się z 5 krain tematycznych – Bardzo Dziki Zachód, Jak wytresować smoka – Wyspa, Kraina Zapomnienia, Transylwania i Zatoka Piratów. Przygotowano ponad 40 atrakcji dla osób w każdej grupie wiekowej – od przedstawień, spokojnych przejażdżek, po ogromne rollercoastery.

Szybkie kolejki niemalże każdego typu to idealna okazja na przełamanie własnych lęków. Dla żądnych adrenaliny polecamy wpisany do księgi rekordów Guinnessa rollercoaster Colossos, który spadając pod kątem 61 stopni rozpędza się do prędkości 110 km/h. Jest najwyższą drewnianą przejażdżką na świecie i najszybszą w Europie! W 2,4 sekundy do setki? Tylko na kolejce górskiej Desert Race. Jedną z najbardziej hardcorowych atrakcji jest wieża Scream, wysokość spadania wynosi aż 71 metrów. Krake to propozycja dla tych, którzy nie boją się kontaktu z legendarnym potworem – z zawrotną prędkością prosto do ogromnej paszczy. Nowością jest Lot Demonów (Flug der Dämonen), pierwszy w Niemczech Wing Coaster. Ekstremalne wrażenia zapewnia nietypowe ułożenie siedzeń, co ciekawe, zainstalowane zostały z boku toru. W 2017 roku nastąpiła premiera Ghostbusters 5D, interaktywnej zabawy dla rodzin z dziećmi od lat 6!

TERMIN: 24-26 sierpnia 2017

PROGRAM:

  • 1 DZIEŃ – wyjazd z Bornego Sulinowa w nocy z czwartku na piątek około godz. 23.00. Przyjazd do Heide-Parku około godz. 9.00. Zabawa w parku rozrywki do godz. 19.00. Zbiórka przy autokarze. Wyjazd w drogę powrotną
  • 2 DZIEŃ – przyjazd do Bornego Sulinowa w godzinach porannych, około godz. 4.00

CENA: 150 zł (przy pełnym autokarze cena wyniesie 130 zł)

Cena obejmuje:

  • transport wygodnym autokarem (klimatyzacja, DVD, WC)
  • ubezpieczenie w czasie transportu

Cena nie obejmuje:

  • biletu wstępu do Heide-Parku w cenie 20€ (dzieci i młodzież) lub 23,50€ (osoba dorosła), płatne w autokarze

INFORMACJE DODATKOWE:

  • wymagane dokumenty – dowód osobisty lub paszport
  • zalecamy wyrobienie darmowej karty EKUZ

Więcej informacji na stronie www.mbp.bornesulinowo.pl. Zapisy w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bornem Sulinowie, tel. 94 37  33 120