Letnie nowości w szczecineckim Centrum Edukacji Ekologicznej

Letnie nowości w szczecineckim Centrum Edukacji Ekologicznej

Szczecineckie Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior przygotowało letnią propozycję dla wszystkich, którzy planują spędzić wakacje w mieście. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do zwiedzania naszych pracowni edukacyjnych!

Rozpoczęło się lato, a wraz z nim szkolna przerwa od nauki. Dla jednych będzie to okres wytężonej pracy, a dla innych – nieograniczonego wręcz lenistwa. Jeśli jednak nie masz jeszcze do końca sprecyzowanych planów wakacyjnych, to zapraszamy do odwiedzenia obiektów Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji jezior w Szczecinku.

Czekają tu na Ciebie wyposażone w nowatorski sprzęt pracownie edukacyjne: sala leśna, sala wodna, sala odnawialnych źródeł energii, ogród wodny, a także niepowtarzalne akwaria, pełne ryb, żyjących w polskich jeziorach i rzekach.

Dodatkową niespodzianką jest wystawa czasowa „Poznaj i odkryj siebie”, której eksponaty dodatkowo wzbogaciły nasze pracownie. Dzięki niej możliwe będzie jeszcze lepsze poznanie własnego organizmu i zachodzących w nim procesów. Wystawę można będzie oglądać (i dotykać!) do końca wakacji.

Zapraszamy do samodzielnego zwiedzania CEEiRJ, dni powszednie w godzinach 10:00 – 14:00. Więcej informacji pod nr. telefonu: 94 712 88 00.

Przypominamy, iż w okresie wakacyjnym funkcjonują także nasze zajęcia pozalekcyjne w sekcjach: żeglarskiej, wakeboardingu i nart wodnych, wędkarskiej oraz Mały Chemik i Błękitny Patrol.

inf. Powiat Szczecinek