ZAPROSZENIE – SUP Race Kołobrzeg – 15 lipca

ZAPROSZENIE – SUP Race Kołobrzeg – 15 lipca

Po raz pierwszy w Kołobrzegu organizowane są supowe wyścigi na rzece Parsęcie. uczestnicy będą się ścigać w centrum miasta, a chill’ować w Marinie Solnej. Zapraszamy do klasy Amatorskiej i Masters. Amatorzy będą się ścigać na deskach SUPBro podczas przesiadkowych wyścigów w systemie pucharowym.

Do tej grupy przyjmowane są zgłoszenia maksymalnie 30 osób, więc zapisujcie się jak najszybciej. Będzie pod prąd i z prądem (cokolwiek to oznacza). Do klasy Masters zapraszamy wszystkich posiadaczy własnych desek. Tych, którzy chcą pokonać trochę dłuższy dystans, pokazać triceps i uśmiechnąć się do kibiców na moście. Starty odbędą się w 2 kategoriach dzielonych na 2, czyli Amatorzy Panie i Panowie oraz Mastersi Panie i Panowie.
Plan gry:
14 lipca – piątek – dzień treningu dla Amatorów. O godzinie 11:00 spotykamy się w Marinie Solnej i poznajemy tajniki supowania. Ćwiczymy, wiosłujemy, pływamy za deską 🙂 i tak do godziny 17:00. Oczywiście Mastersi Welcome 🙂
15 lipca – sobota – spotykamy się o godz. 09:30 na oficjalnym rozpoczęciu SUP Race Kołobrzeg 2017, kilka słów organizacyjnych i o 1100 pierwszy start – kategoria Amatorzy (Mastersi łapią promienie słońca).
Amatorzy rozegrają maksymalnie 10 biegów (w zależności od ilości startujących). O 12:00 start pierwszego biegu Masters. W tej kategorii rozegramy 3 biegi (long/medium i sprint). Wszystko zakończymy grillem w Marinie Solnej, który rozpoczniemy około godz. 18:00 wręczeniem nagród i zaspokojeniem pragnienia 😉

Wpisowe: 30 złotych | osoba.
Wszelkie pytania telefonicznie lub mailowo 504 199 272
Zapisy tylko mailowo: mk@mksailing.pl

 

inf. UM Kołobrzeg